księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate zaplanowała już czwartą ciążę?!

Choroba nie jest dla niej żadną przeszkodą!

Gabriela Czernecka 31 stycznia 2019 13:02
księżna Kate, Kate Middleton
Fot. Getty Images

Księżna Kate urodzi w 2020 roku? Magazyn The Sun ujawnia zaskakujące informacje na temat czwartej ciąży żony księcia Williama. Brytyjskie media co rusz donoszą o nowych wydarzeniach w rodzinie królewskiej. Niedawno sugerowano, że dziecka spodziewa się księżniczka Eugenia, która w październiku ubiegłego roku stanęła na ślubnym kobiercu, a obecnie wszyscy oczekują przyjścia na świat pierwszego dziecka księżnej Meghan. The Sun twierdzi jednak, że księżna Kate mimo ciężkiej choroby, po raz kolejny zamierza zostać mamą! Czy faktycznie szykuje się kolejna ciąża w rodzinie królewskiej?

Czwarte dziecko księżnej Kate

O tym, że księżna Kate jest w czwartej ciąży, zagraniczne media donoszą od momentu, gdy ta została mamą księcia Louisa. Jak do tej pory wszelkie informacje na temat jej błogosławionego stanu się nie potwierdziły, ale co niektórzy, nie zaprzestają w domysłach dotyczących tego, czy para książęca Cambridge zdecyduje się jeszcze na powiększenie rodziny. Niedawno podawaliśmy, że księżna Kate w ciąży nie czuła się najlepiej. Szczególnie trudne były pierwsze miesiące.

Szybko okazało się, że żona księcia Williama cierpi na dosyć rzadko spotykaną u ciężarnych kobiet chorobą hypermesis gravidarum. Co to za schorzenie? To najcięższa postać występujących w ciąży nudności i wymiotów. Bardzo utrudnia życie przyszłym mamom, bowiem dolegliwości są tak uciążliwe, że np. w przypadku księżnej, ta musiała rezygnować z wcześniej zaplanowanych oficjalnych spotkań i regularnie odwiedzała szpital. 

Nic dziwnego, że wszelkie pytania dotyczące czwartej ciąży Kate stara się puszczać mimo uszu. Już sam fakt, że o chorobie, z jaką się zmaga, zrobiło się głośno, sprawia, że z całą sytuacją nie czuje się komfortowo. Mimo to jak podawał niedawno serwis Today.com, który przeprowadził sondę z Brytyjkami, kobiety są wdzięczne księżnej za głośne mówienie o swojej przypadłości. „Kate uznała, że teraz chce skupić się na wychowywaniu trójki dzieci. Myśląc o kolejnej ciąży, wie jakim trudnościom musi stawić czoła”, czytamy. 

Choć teraz księżna jak na razie skupiła się na wychowywaniu swoich pociech - księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa - to nie znaczy, że zdecydowała się już nie mieć więcej dzieci. Już jakiś czas temu podawano, że księżna Kate, idąc w ślad za królową Elżbietą II, chciałaby mieć czwórkę dzieci. Czy jej marzenie się spełni? The Sun nie ma co do tego wątpliwości. Zdaniem ich informatora o czwartej ciąży księżnej Kate usłyszymy już w drugim półroczu. Przyszła królowa chciałaby, aby jej czwarte dziecko przyszło na świat wiosną 2020 roku. 

Co więcej, żonie księcia Williama marzy się dziewczynka! Dlaczego? „Kate zauważyła więź między George'm i Charlotte i uważa, że byłoby wspaniale, gdyby Louis miał siostrę w zbliżonym wieku”, wyznała osoba z otoczenia pary.

Podobno Kate chce urodzić kolejne dziecko, ale jak na razie nie chce odbierać księżnej Meghan bycia w świetle reflektorów. W końcu obecnie cały świat oczekuje na narodziny pierwszego dziecka pary książęcej Sussex: „Prosta prawda jest taka, że Kate uwielbia być w domu, opiekując się swoimi dziećmi. Lubi uczestniczyć w służbowych wystąpieniach i spotykać się z publicznością, ale chce jak najdłużej odkładać na później ciężkie królewskie obowiązki, a bycie mamą daje jej doskonałe wyjście”, dodaje informator magazynu.

Czy faktycznie czwarta ciąża Kate to zaledwie kwestia czasu? Z pewnością książęca para wyda w tej sprawie specjalne oświadczenie! 

Oficjalny portret, chrzciny, książę Louis, rodzina Królewska
Fot. instagram@kensingtonroyal

Fot. ONS

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?