VIVA! VIDEO

Czar Par powraca! Kto sięgnie po nagrodę główną - 300 tysięcy złotych?

W jury programu zasiądą Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 18 września 2019 16:18

W połowie lat 90. ten teleturniej rozgrzewał publiczność do czerwoności. „Czar Par” prowadzony przez niespełna 30-letniego wówczas Krzysztofa Ibisza i Hannę Dunowską był jednym z najchętniej oglądanych programów w telewizji (poszczególne odcinki miały aż 60% udziału w rynku!). Czy jego nowa wersja również podbije serca publiczności? Szanse na to są spore, bo obsadę „Czar Par” ma naprawdę gwiazdorską. Jego gospodarzami będą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan. Tytułowe pary ocenią za to Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura. To stała ekipa programu, ale w poszczególnych odcinkach możemy się spodziewać także gości specjalnych. Już teraz wiemy, że zadanie dla uczestników przygotuje m.in. Bożena Dykiel. Co ciekawe, wybitna aktorka wystąpiła także w jednym z odcinków pierwszych edycji show.

Czar_Par_
Fot. Materiały prasowe

Czy zasady "Czaru Par" ulegną zmianie?

Jak zapewnia produkcja, widzom do gustu przypadną także wybrani w castingu uczestnicy. 14 bardzo charyzmatycznych par będzie rywalizowało ze sobą w konkurencjach, które sprawdzą nie tylko ich wiedzę o sobie nawzajem, ale także zgranie, poczucie humoru, a nawet sprawność fizyczną. Zasady programu nie będą się zbytnio różnić od tych, które obowiązywały w latach 1993-1996. Zmniejszono za to liczbę uczestników i czas trwania rywalizacji. Zwycięzców czwartej edycji poznamy już w grudniu, a każda z trzech pierwszych odsłon programu trwała prawie rok!

Czar_Par_
Fot. Materiały prasowe

Nagrody w progamie "Czar Par"

Tak jak i poprzednio, także teraz w każdym odcinku pożegnamy się z parą, która zdobędzie najmniejszą liczbę punktów. W finale spotkają się ze sobą trzy zespoły, a zwycięzców wybiorą telewidzowie w głosowaniu SMS! W latach 90. triumfowały kolejno małżeństwa państwa Skrętnych, Trusewiczów i Kornalewiczów. Kto do nich dołączy już za kilka tygodni? Rywalizacja zapewne będzie zacięta. Tym bardziej że istnieje duża szansa, że oprócz spektakularnej nagrody pieniężnej (300 tysięcy złotych) zyskają oni również… sławę i popularność. Obserwujący te zmagania telewidzowie zapewne będą ciekawi dalszych losów swoich ulubieńców, a co za tym idzie, chętnie będą śledzić rozwój ich medialnych karier.

Czar_Par_
Fot. Materiały prasowe

Czar Par to z pewnością program kultowy. Był nie tylko trampoliną do kariery Krzysztofa Ibisza. W latach 90. gromadził przed telewizorami rekordową widownię, a emocjonujące rozgrywki sympatycznych małżeństw były tematem rozmów na rodzinnych imprezach i w zakładach pracy. Czy nowa edycja ma szansę powtórzyć sukces sprzed lat? Zobaczymy! Pierwszy odcinek w piątek 20 września o godzinie 20.40. Kolejne w każdy w piątek o 20.50.

Materiał powstał z udziałem TVP.

TAGI #TVP

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.