Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
O NIM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo wydał fortunę na alkohol! W piętnaście minut... 

Co sportowiec świętował?

Monika Katarzyna Krupska 15 listopada 2018 21:00
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Piłkarz również od lat znajduje się na liście najbogatszych sportowców na świecie. Nic więc dziwnego, że gdy przychodzi pora na zapłacenie rachunku Cristiano nie patrząc na kwotę po prostu reguluje należność. Tym razem kwota, jaką musiał zapłacić za sam alkohol przyprawia o zawrót głowy. Tym bardziej, że ogromna suma została wydana zaledwie w kwadrans! 

Ile wydaje Cristiano Ronaldo? 

33-latek został ostatnio przyłapany przez paparazzi w Londynie. Sportowiec zabrał swoją ukochaną Georginę i syna Cristiano Juniora do knajpki Zela. Na miejscu oprócz wykwintnych dań Portugalczyk zapragnął napić się dokładnie kilku lampek wina. Cena? Blisko 20 tysięcy euro za pierwszą butelkę, a za drugą 10 tysięcy euro! Ronaldo oba trunki zamówił w mniej, niż piętnaście minut. W przeliczeniu na złotówki wydał blisko 130 tysięcy! 

Według rankingu Forbesa zarobki sportowca przekraczają 100 mln dolarów rocznie. Przy tak astronomicznej kwocie wpływającej na konto, wydaje się, że Cristiano nawet nie odczuł rachunku na wino.  Zobaczcie, jak bawił się z ukochaną. Wiedzieliście, że para niedługo stanie na ślubnym kobiercu?   

Cristiano Ronaldo
Fot. forum

Cristiano Ronaldo
Fot. forum

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?