Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
O NIM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo wydał fortunę na alkohol! W piętnaście minut... 

Co sportowiec świętował?

Monika Katarzyna Krupska 15 listopada 2018 21:00
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Piłkarz również od lat znajduje się na liście najbogatszych sportowców na świecie. Nic więc dziwnego, że gdy przychodzi pora na zapłacenie rachunku Cristiano nie patrząc na kwotę po prostu reguluje należność. Tym razem kwota, jaką musiał zapłacić za sam alkohol przyprawia o zawrót głowy. Tym bardziej, że ogromna suma została wydana zaledwie w kwadrans! 

Ile wydaje Cristiano Ronaldo? 

33-latek został ostatnio przyłapany przez paparazzi w Londynie. Sportowiec zabrał swoją ukochaną Georginę i syna Cristiano Juniora do knajpki Zela. Na miejscu oprócz wykwintnych dań Portugalczyk zapragnął napić się dokładnie kilku lampek wina. Cena? Blisko 20 tysięcy euro za pierwszą butelkę, a za drugą 10 tysięcy euro! Ronaldo oba trunki zamówił w mniej, niż piętnaście minut. W przeliczeniu na złotówki wydał blisko 130 tysięcy! 

Według rankingu Forbesa zarobki sportowca przekraczają 100 mln dolarów rocznie. Przy tak astronomicznej kwocie wpływającej na konto, wydaje się, że Cristiano nawet nie odczuł rachunku na wino.  Zobaczcie, jak bawił się z ukochaną. Wiedzieliście, że para niedługo stanie na ślubnym kobiercu?   

Cristiano Ronaldo
Fot. forum

Cristiano Ronaldo
Fot. forum

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.