Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
O NIM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo wydał fortunę na alkohol! W piętnaście minut... 

Co sportowiec świętował?

Monika Katarzyna Krupska 15 listopada 2018 21:00
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Piłkarz również od lat znajduje się na liście najbogatszych sportowców na świecie. Nic więc dziwnego, że gdy przychodzi pora na zapłacenie rachunku Cristiano nie patrząc na kwotę po prostu reguluje należność. Tym razem kwota, jaką musiał zapłacić za sam alkohol przyprawia o zawrót głowy. Tym bardziej, że ogromna suma została wydana zaledwie w kwadrans! 

Ile wydaje Cristiano Ronaldo? 

33-latek został ostatnio przyłapany przez paparazzi w Londynie. Sportowiec zabrał swoją ukochaną Georginę i syna Cristiano Juniora do knajpki Zela. Na miejscu oprócz wykwintnych dań Portugalczyk zapragnął napić się dokładnie kilku lampek wina. Cena? Blisko 20 tysięcy euro za pierwszą butelkę, a za drugą 10 tysięcy euro! Ronaldo oba trunki zamówił w mniej, niż piętnaście minut. W przeliczeniu na złotówki wydał blisko 130 tysięcy! 

Według rankingu Forbesa zarobki sportowca przekraczają 100 mln dolarów rocznie. Przy tak astronomicznej kwocie wpływającej na konto, wydaje się, że Cristiano nawet nie odczuł rachunku na wino.  Zobaczcie, jak bawił się z ukochaną. Wiedzieliście, że para niedługo stanie na ślubnym kobiercu?   

Cristiano Ronaldo
Fot. forum

Cristiano Ronaldo
Fot. forum

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.