Paulina Młynarska, Alicja Nauman
Fot. ADAM GUZ/REPORTER, East News
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Pauliny Młynarskiej i jej ukochana wzięły drugi ślub? Głos zabrała mama 28-latki

Dziennikarka zdementowała plotki i wyznała, jak było naprawdę

Rafał Kowalski 23 września 2020 11:02
Paulina Młynarska, Alicja Nauman
Fot. ADAM GUZ/REPORTER, East News

28-letnia Alicja Nauman to dla Pauliny Młynarskiej największy powód do dumy. Córka dziennikarki na co dzień jest artystką  i performerką, a także zajmuje się ochroną przyrody. Podobnie z resztą jak jej partnerka Dominika. Równo rok temu w mediach społecznościowych Alicji Nauman pojawiła się informacja o ślubie ze swoją drugą połówką. Nie wiadomo, czy uroczystość miała charakter formalny czy jedynie symboliczny, ale temat rozgrzał wszystkie media. Kilka dni temu stało się podobnie…

Czy córka Pauliny Młynarskiej wzięła drugi ślub? Zdementowanie plotek

Niedawno na profilu instagramowym Ali Nauman pojawiły się dwa zdjęcia, które zaciekawiły opinię publiczną. Na pełnych radości fotografiach córka Pauliny Młynarskiej i jej partnerka pozują w odświętnych strojach. „Ślub numer 2, je**ć homofobię”, podpisała jeden z kadrów 28-latka. Te słowa oraz inne elementy z fotografii sprawiły, że wiele osób wpadło w błędne przekonanie, że para wzięła drugi ślub.

Jaka jest prawda? „To było prywatne wydarzenie na prywatnej imprezie”, powiedziała dla Faktu Paulina Młynarska. A co dziennikarka sądzi na temat nadinterpretacji przez niektórych fotografii zamieszczonych w sieci? „Nie mam zamiaru tego w jakikolwiek sposób komentować. Powiem tylko tyle, że wszystkie trzy: ja, moja córka i żona mojej córki uśmiałyśmy się bardzo, czytając te głupoty, które wypisują”, wyznała dziennikarka zaznaczając, jak świetną ma więź z Alą i Dominiką.

Ta nie jest z resztą niespodzianką. Ulubienica publiczności wielokrotnie wypowiadała się o córce i jej żonie w samych superlatywach. „Od zawsze wiedziałam, że kimkolwiek będzie w przyszłości moja córka @alka_nauman, będę ją wspierać i będę bezwarunkowo przy niej. Tak rozumiem słowo RODZINA. To jest moja polityka pro rodzinna i tylko to. Odkąd Ala jest z Dominiką uważam, że mam dwie córki. Wspaniałe kobiety!”, pisała niedawno Paulina Młynarska w sieci.

Ali i Dominice życzymy dużo miłości! 

Alicja Nauman, ślub
Fot. Instagram @alka_nauman

Alicja Nauman, ślub
Fot. Instagram @alka_nauman

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.