Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013, nr. 8
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

11-letnia córka Marty Kaczyńskiej padła ofiarą okrutnego hejtera!

Co mu odpowiedziała?

Weronika Kostyra 29 sierpnia 2018 09:56
Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013, nr. 8
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO

Marta Kaczyńska od dawna wywołuje kontrowersje. Bywa krytykowana za swoje poglądy , emocje wzbudza także jej życie prywatne. Sama jednak nie odpowiada na krytykę i nie przejmuje się hejterami. Niedawno okazało się jednak, że przed obraźliwymi komentarzami jak lwica broni ją córka, 11-letnia Martyna Dubieniecka. Po niedawnym ślubie mamy ostro odpowiadała Internautom, czym wprawiła wszystkich w osłupienie.

Córka Marty Kaczyńskiej zaatakowana na Instagramie

Marta Kaczyńska zablokowała niedawno możliwość komentowania swoich postów. Niestety ofiarą hejterów zaczęła padać jej starsza córka. Na swoim profilu na Instagramie Martyna opublikowała kilka dat, które mają dla niej szczególne znaczenie. Niestety zostało to w złośliwy sposób skomentowane przez jednego z użytkowników: „Co to za data u góry? Stary złodziej wtedy z pierdla wyszedł? Czy matka poznała nowego ojca?”

Martyna nie dała się jednak sprowokować i spokojnie odpowiedziała. „Dostałam konia. Nie ocenia się książki po okładce”. Jak widać przydało jej się doświadczenie, którego nabrała odpowiadając na krytykę swojej mamy.

Pozostali komentujący stanęli w obronie dziewczynki, zwracając uwagę, że brutalne obrażanie 11-letniej dziewczynki jest nie na miejscu:

„Nie dawaj się dziewczynko tym tchórzliwym anonimowym hejterom”

„Jak można tak przywalić dziecku?

„W sumie to wstyd żeby pewnie dorosły facet pisał takie rzeczy...”

Zgadzacie się z nimi? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back Home!💓 Drzewiec obślinił mnie a potem się uśmiechnął 😂 Słodziak ❤️

Post udostępniony przez Martyna Dubieniecka (@martynadubieniecka)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.