EN_01342462_0158, Magdalena Różczka, Magda Różczka
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Córka Magdaleny Różczki idzie w ślady mamy? 

13-latetnia Wanda zagrała w jednym z popularnych seriali

Olga Figaszewska 21 lipca 2021 20:51
EN_01342462_0158, Magdalena Różczka, Magda Różczka
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Dzieci często idą śladami swoich rodziców. Tym razem jest podobnie. Córka Magdaleny Różczki zagrała u boku mamy w serialu „Rojst ‘97”. Wanda jest najstarszą pociechą gwiazdy. Czy 13-latka wiąże swoją przyszłość z aktorstwem?

Córka Magdaleny Różczki w serialu. Czy pójdzie w ślady mamy?

Jak mówi przysłowie - Niedaleko pada jabłko od jabłoni! Magdalena Różczka należy do grona jednych z najlepszych polskich aktorem. Prywatnie jest szczęśliwą mamą trójki pociech. Spełnia się na każdym polu i stara się godzić życie zawodowe z macierzyństwem.

„poznałam swoją pasję i dawno temu uczyniłam z niej zawód. Myślę, że to jest największe szczęście jakie może się przytrafić, że wiesz, co chcesz robić, co sprawia ci największe szczęście, a jeszcze w dodatku robisz to zawodowo, to nie można sobie nic lepszego wyobrazić”, mówiła Magdalena Różczka w jednej z rozmów dla Jastrząb Post.

Zawsze najważniejsza jest dla niej rodzina. „W hierarchii ważności najważniejszy jest dom i macierzyństwo. Potem długo długo nic i wtedy różne formy pomagania i praca ”, mówiła w 2015 roku w wywiadzie dla Pytania na Śniadanie.

Zobacz też: Magdalena Różczka o macierzyństwie i zawodowych wyzwaniach w dobie koronawirusa

Magdalena Różczka, Jan Holoubek, 2021
Fot. Jakub Kaminski/East News


Aktorka rzadko uchyla rąbka tajemnicy i strzeże prywatności swoich pociech. Tymczasem okazuje się, że najstarsza córka gwiazdy, Wanda Marzec idzie w jej ślady ! 13-latka jest owocem małżeństwa aktorki z Michałem Marcem.

Córka Magdaleny Różczki pojawiła się u jej boku w serialu „Rojst ‘97”. Jak poradziła sobie w tej roli? To nie jest pierwsza produkcja, w której mogła się sprawdzić. Już jako mała dziewczynka pojawiła się w dokumencie fabularyzowanym„Pocztówki z Republiki Absurdu”.

Tym razem przyszła pora na większa rolę. Nastolatka wcieliła się w serialu „Rojst ‘97” w postać Wandy Zarzyckiej, pociechy Piotra i Teresy Zarzyckich (w tych rolach Dawid Ogrodnik i Zofia Wichłacz). Serial wyreżyserował i stworzył do niego scenariusz partner Magdaleny Różczki – Jan Holoubek. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.