EN_01342462_0158, Magdalena Różczka, Magda Różczka
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Córka Magdaleny Różczki idzie w ślady mamy? 

13-latetnia Wanda zagrała w jednym z popularnych seriali

Olga Figaszewska 21 lipca 2021 20:51
EN_01342462_0158, Magdalena Różczka, Magda Różczka
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Dzieci często idą śladami swoich rodziców. Tym razem jest podobnie. Córka Magdaleny Różczki zagrała u boku mamy w serialu „Rojst ‘97”. Wanda jest najstarszą pociechą gwiazdy. Czy 13-latka wiąże swoją przyszłość z aktorstwem?

Córka Magdaleny Różczki w serialu. Czy pójdzie w ślady mamy?

Jak mówi przysłowie - Niedaleko pada jabłko od jabłoni! Magdalena Różczka należy do grona jednych z najlepszych polskich aktorem. Prywatnie jest szczęśliwą mamą trójki pociech. Spełnia się na każdym polu i stara się godzić życie zawodowe z macierzyństwem.

„poznałam swoją pasję i dawno temu uczyniłam z niej zawód. Myślę, że to jest największe szczęście jakie może się przytrafić, że wiesz, co chcesz robić, co sprawia ci największe szczęście, a jeszcze w dodatku robisz to zawodowo, to nie można sobie nic lepszego wyobrazić”, mówiła Magdalena Różczka w jednej z rozmów dla Jastrząb Post.

Zawsze najważniejsza jest dla niej rodzina. „W hierarchii ważności najważniejszy jest dom i macierzyństwo. Potem długo długo nic i wtedy różne formy pomagania i praca ”, mówiła w 2015 roku w wywiadzie dla Pytania na Śniadanie.

Zobacz też: Magdalena Różczka o macierzyństwie i zawodowych wyzwaniach w dobie koronawirusa

Magdalena Różczka, Jan Holoubek, 2021
Fot. Jakub Kaminski/East News


Aktorka rzadko uchyla rąbka tajemnicy i strzeże prywatności swoich pociech. Tymczasem okazuje się, że najstarsza córka gwiazdy, Wanda Marzec idzie w jej ślady ! 13-latka jest owocem małżeństwa aktorki z Michałem Marcem.

Córka Magdaleny Różczki pojawiła się u jej boku w serialu „Rojst ‘97”. Jak poradziła sobie w tej roli? To nie jest pierwsza produkcja, w której mogła się sprawdzić. Już jako mała dziewczynka pojawiła się w dokumencie fabularyzowanym„Pocztówki z Republiki Absurdu”.

Tym razem przyszła pora na większa rolę. Nastolatka wcieliła się w serialu „Rojst ‘97” w postać Wandy Zarzyckiej, pociechy Piotra i Teresy Zarzyckich (w tych rolach Dawid Ogrodnik i Zofia Wichłacz). Serial wyreżyserował i stworzył do niego scenariusz partner Magdaleny Różczki – Jan Holoubek. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.