Magdalena Różczka, premiera 1800 gramów, listopad 2019
Fot. Kamil Piklikiewicz/East New
O TYM SIĘ MÓWI

Magdalena Różczka o macierzyństwie i zawodowych wyzwaniach w dobie koronawirusa

„Ze wszystkim staram się sobie radzić”

Redakcja VIVA! 25 maja 2020 07:51
Magdalena Różczka, premiera 1800 gramów, listopad 2019
Fot. Kamil Piklikiewicz/East New

Rzadko zaprasza media do swojego życia prywatnego. Unika szumu i strzeże prywatności swoich najbliższych. Cudowna aktorka i wspaniała mama. Rodzina Magdaleny Różczki i Jana Holoubka ponownie się powiększyła! Aktorka powitała na świecie trzecią córkę. W najnowszym wywiadzie dla Dzień Dobry TVN gwiazda opowiedziała życiu w czasie pandemii i zawodowych planach. Co zdradziła?

Magdalena Różczka o macierzyństwie, kwarantannie i karierze

Magdalena Różczka na co dzień godzi macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi. Aktorka wkrótce wraca na plan kolejnej części Listów do M.

„Niedługo mamy zdjęcia, kończymy film. Będziemy w puchówkach, czapkach w 40-stopniowym upale. Będzie na pewno wesoło, ale skończymy ten film i mamy nadzieję, że w listopadzie spotkamy się w kinie”, mówiła w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN.

A zanim wybuchła pandemia koronawirusa zagrała w produkcji „1800 gramów” i „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. Film został wyreżyserowany przez Jana Holoubka.

„Wszyscy żyjemy tym filmem i ważną historią, którą chcemy opowiedzieć o Tomku Komendzie. Ja tam gram maleńki epizod, ale niezwykle dla mnie ważny”, mówiła aktorka.

Magdalena Różczka, VIVA! styczeń 2008
Fot. Magda Wunsche

Magdalena Różczka zdradziła także, jak zniosła kwarantannę. Wyznała, że były różne momenty. Na początku przeżywała prawdziwą euforię. Próbowała dostrzec pozytywy całej sytuacji.  „Jestem typem domatora, o czym mówię od dawna. Jestem typem kanapowca, o czym mówię od dawna, ale po dwóch miesiącach takiej restrykcyjnej kwarantanny to naprawdę nawet mnie się znudziło”, skwitowała.

Gwiazda miała jeszcze więcej czas na delektowanie się wspólnymi chwilami z rodziną. 

„Ze wszystkim staram się sobie radzić i staram się najlepiej, jak potrafię, w miarę możliwości. Oczywiście popełniam masę błędów, ale staram się być najlepszą mamą jaką umiem”, mówiła w Dzień Dobry TVN.

Informację o trzeciej ciąży starała się do końca zachować w tajemnicy. Ale pod koniec ubiegłego roki informację zdradziła jej teściowa, Magdalena Zawadzka.  Z pierwszego małżeństwa ze scenarzystą Michałem Marcem Magdalena Różczka wychowuje 11-letnią córkę - Wandę. W 2014 roku na świat przyszła jej druga córka, Helena, owoc związku z reżyserem i operatorem Janem Holoubkiem.  

Magdalena Różczka, 1800 gramów, 12 listopada 2019
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?