Khloe Kardashian i Tristan Thompson
Fot. Instagram @khloekardashian
Z ŻYCIA GWIAZD

Khloe Kardashian po raz pierwszy pokazała córkę! 

Córka Khloe, True ma już miesiąc!

Gabriela Czernecka 12 maja 2018 17:05
Khloe Kardashian i Tristan Thompson
Fot. Instagram @khloekardashian

Odkąd do mediów podano, że Khloe Kardashian urodziła, celebrytka usunęła się w cień. Wszystko za sprawą skandalu z udziałem ojca jej dziecka, Tristana Thompsona. Dziś na Instagramie Khloe Kardashian pojawiło się nagranie, na którym gwiazda pokazuje córeczkę! 

Córka Khloe Kardashian debiutuje na Instagramie

Gdy poinformowała o ciąży mówiła, że jej największe marzenie wreszcie się spełniło. Nikt nie przypuszczał, że okres ciąży naznaczony będzie tak wielkim cierpieniem. Wszystko za sprawą zdrad partnera, o których Khloe dowiedziała się tuż przed rozwiązaniem. Ta przykra wiadomość wywołała u celebrytki przedwczesne skurcze. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Khloe Kardashian.

Celebrytka została mamą dziewczynki, której dała na imię True (w tłumaczeniu na polski - Prawda). Mówiono, że Tristan Thompson odkupił swoje winy, towarzysząc ukochanej na sali porodowej. „Całkowicie stracił nad sobą panowanie w szpitalnym pokoju. Zanosił się histerycznym płaczem i zaczął przepraszać Khloe, że tak bardzo ją skrzywdził. Powiedział jej też, że w pewnym sensie czuje ulgę, że jego tajemnica wyszła na jaw i podświadomie chciał został przyłapany na zdradzie”, donosiło US Weekly.

Narodziny córeczki tak ucieszyły Khloe, że nic poza dzieckiem nie miało i podobno wciąż nie ma dla niej znaczenia. W Tristanie jest tak zakochana, że nie zdecydowałaby się na zakończenie związku i szybko podjęła decyzję, by mu wybaczyć. „W tej chwili jest w bańce miłości, spokoju i szczęścia. Wybryk Tristana traktuje nie jako 'zdradę' a raczej przypadkowy pijacki wyskok, który nic nie znaczył, a pocałunki nie doprowadziły do czegokolwiek innego i były winą głupich groupies próbujących go uwieść. Muszą zostawić to za sobą i iść naprzód”, twierdził magazyn People.

Córka Khloe Kardashian: True na Instagramie

Najnowszy wywiad partnera Kardashianki przysporzy mu jednak sporo kłopotów. Koszykarz Cleveland Cavaliers początkowo tłumaczył ukochanej, że został… wrobiony, pocałunki z tajemniczymi „fankami” były ustawione, a on doskonale zdawał sobie sprawę z obecności paparazzi. Jak na te słowa zareagowała Khloe Kardashian? 

Jak na razie celebrytka nie zabrała głosu w sprawie ukochanego, ale w jej social mediach ukazało się video, na którym gwiazdka pokazała córeczkę. Dziś mija miesiąc, odkąd córka Khloe Karashian przyszła na świat. Z tej okazji młoda mama podzieliła się z internautami krótkim filmikiem, na którym w całej okazałości prezentuje córeczkę. Czyżby w ten sposób chciała odwrócić uwagę od skandalu z udziałem partnera?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.