Katarzyna Figura, VIVA! czerwiec 2015, 12/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Osiemnastoletnia córka Kasi Figury zachwyca.  Jak dziś wygląda Koko?

Jej zdjęcie w stroju kąpielowym bije rekordy popularności!

Gabriela Czernecka 14 października 2020 10:37
Katarzyna Figura, VIVA! czerwiec 2015, 12/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF

Córki Katarzyny Figury zdecydowanie odziedziczyły urodę po mamie! Najlepszym dowodem tego są zdjęcia, które zamieszczają w mediach społecznościowych. Teraz uwagę internautów przykuła najnowsza fotografia 18-letniej Koko. Córka Kasi Figury pozuje na zdjęciu w bikini. Wygląda zjawiskowo!

Jak wygląda dziś córka Kasi Figury, Koko?

Kilka lat temu Koko i Kaszmir wraz z Katarzyną Figurą rozpoczęły nowe życiem nad polskim morzem. To właśnie w Gdyni odnalazły swoje miejsce. Moja teściowa powiedziała: „to najlepsze, co mogłaś w życiu zrobić”. Jest naprawdę zachwycona sposobem, w jaki pokierowałam losami mej najbliższej rodziny - mówię o swej mamie i córkach. Tylko syn pozostał w Warszawie, ale często do nas przyjeżdża”, podkreślała w wywiadzie dla Twojego imperium aktorka. 

Jak zapewniali jakiś czas temu bliscy znajomi Katarzyny Figury, córki gwiazdy dobrze się uczą, zdobyły sympatię kolegów i świetnie sobie radzą: „Wchodząca w dorosłość i bardzo samodzielna Koko, tak jak młodsza Kaszmir, świetnie się uczy. Lubi czytać, pięknie recytuje wiersze. To szczęście, że jej córki tak zaaklimatyzowały się w nowych szkołach, a przecież kilka lat temu całkiem zmieniły środowisko wraz z przeprowadzką”, mogliśmy przeczytać w magazynie Rewia.

Dziś 18-letnia już Koko chętnie dzieli się na swoim Instagramie zdjęciami z najważniejszych momentów swojego życia. Nie brakuje tam zdjęć ze znajomymi, ale Koko poleca także swoje ulubione książki czy dzieli się dobrą muzyką. Teraz zamieściła zdjęcie w stroju kąpielowym, a internauci nie mogą wyjść z zachwytu nad jej sylwetką. Córka Kasi Figury wygląda naprawdę pięknie! „Mega kobieco”, pisze jeden z internautów. „Idealne ciało. Zazdroszczę”, dodaje drugi. Widzicie podobieństwo Koko do slawnen mamy? 

Koko Figura w bikini:

Koko Schoenhals, Koko Figura, starsza córka Katarzyny Figury
Fot. Instagram @kokofigura

Koko Schoenhals, Koko Figura, starsza córka Katarzyny Figury
Fot. Instagram @kokofigura

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez cowabunga (@kokofigura)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez cowabunga (@kokofigura)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez cowabunga (@kokofigura)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.