Katie Holmes, Tom Cruise
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes to prawdziwa piękność! Suri ma już 14 lat

Po tej słodkiej dziewczynce nie ma śladu. Zobacz, jak się zmieniła

Redakcja VIVA! 18 stycznia 2021 19:56
Katie Holmes, Tom Cruise
Fot. Getty Images

Córka Katie Holmes i Toma Cruise’a wyrasta na prawdziwą piękność! W sieci pojawiły się najnowsze zdjęcia Suri Cruise. Po słodkiej dziewczynce nie ma już śladu! W kwietniu dziewczynka będzie obchodziła swoje 15-ste urodziny! Jak dziś wygląda? Do kogo podobna jest córka gwiazdorskiej pary? 

Do kogo jest podobna Suri Cruise?

Wielka miłość, szybki ślub i głośne rozstanie. Tak można opisać małżeństwo Toma Cruise'a i Katie Holmes. Przekonywali, że są w sobie szaleńczo zakochani. Kreowali w mediach obraz szczęśliwej rodziny. Tak naprawdę ich relacja nie należała do udanych...

Suri Cruise przyszła na świat 18 kwietnia 2006 roku w Santa Monica. Para cieszyła się wspólnym czasem z maleństwem. Ale w mediach wrzało. „Najlepszym przyjaciołom odmówiono odwiedzin, sesja zdjęciowa dziecka odwołana, ślub przełożony, Katie w odosobnieniu”, pisano. To niepokoiło fanów aktorki. 

Katie Holmes, Tom Cruise i Suri Cruise w 2007 roku:

Tom Cruise, Suri Cruise, Katie Holmes, 2007
Fot. EAST NEWS/SIPA PRESS

Coraz głośniej mówiło się o burzliwej i toksycznej relacji między Tomem i Katie. Za przyczynę wszystkich problemów uważano Kościół Scjentologiczny, którego aktor był aktywnym członkiem. Katie gasła, dusiła się w nowej rzeczywistości. Musiała się podporządkować zasadom kościoła, praktycznie utraciła kontakt z najbliższymi, podlegała stałej kontroli.

Nie chciała, by tak wyglądało dłużej jej życie i obawiała się o przyszłość córki. Zwłaszcza, że członkowie kościoła chcieli, by Suri pokonywała kolejne stopnie wtajemniczenia w sekrety wiary. Zamierzali wpływać na jej wychowanie i edukację. Po sześciu latach małżeństwa postanowiła wydostać się z tego "więzienia".   

„Do tego momentu zniosła bardzo dużo. Przede wszystkim poświęciła swoją świetnie zapowiadającą się karierę filmową. Cruise kręcił film za filmem, a ona siedziała zamknięta z członkami sekty. Całkowicie odcięła się od swoich bliskich. Musiała też patrzeć, jak jej dorastająca córka jest coraz bardziej izolowana od rówieśników i indoktrynowana”, pisały media. 

Suri Cruise, Katie Holmes, 2007
Fot. Team Beckham/Splash News

Suri Cruise nie miała najłatwiejszego dzieciństwa. Katie Holmes i Tom Cruise rozstali się w atmosferze skandalu. Aktorce udało się uwolnić z toksycznej relacji i odseparować córkę przed wpływem scjentologów. Od ośmiu lat Tom Cruise nie ma kontaktu z Suri ani z byłą żoną. 

Ale sama Katie nigdy zabraniała mu spotkań z córką. W jednym z punktów rozwodu miała jedynie zastrzec, że Tom nie może próbować przekonać córki do swojej wiary. Aktor był potem rozdarty. ,,Chciał spędzać czas z Suri, czuł, że jest wrogiem, bo tak traktowali ją jego najbliżsi z kościoła”, mówiła Maureen Orth, autorka obszernego reportażu o tajemnicach Cruise’a w Vanity Fair.

Chociaż media wielokrotnie donosiły, że amerykański aktor planował odejść z kościoła, by znów spotykać się z dzieckiem, ale nigdy to nie nastąpiło. Suri nie spotka się z ojcem jeśli nie wstąpi do Kościoła Scjentologicznego.

Suri Cruise i Tom Cruise
Fot. East News
,

W 2020 roku media donosiły, że Suri znalazła w domu dziadka miłosne listy Katie Holmes i Toma Cruise’a. „Suri płakała nad niektórymi z tych wierszy – nie miała pojęcia, że ​​jej tata potrafi pisać piękne słowa! Tom był wtedy niezwykle romantyczny i namiętnie zakochany w Katie – czytanie ich teraz jest niezrozumiałe, wiedząc, jak ich relacja się skończyła. Zwłaszcza list, który napisał, kiedy urodziła Suri to prawdziwa poezja”, pisał Woman's Day. 

Suri Cruise i Katie Holmes:

Suri Cruise, Katie Holmes
Fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Dziewczynka jest trzymana z dala od show-biznesu. W sieci rzadko pojawiają się też jej najnowsze zdjęcia.  Od czasu do czasu fotoreporterom udaje się uchwycić pociechę Katie Holmes i Toma Cruisa. Aktorka dba o to, by zapewnić jej wszystko, czego potrzebuje, otacza ją miłością i wsparciem. Podobno dziewczynka jest pewna siebie i gna za marzeniami. 

,,Zawsze miała silną osobowość. Bardzo ją kocham i dbanie o nią było zawsze moim najważniejszym celem", wyznała aktorka w wywiadzie dla In Style.

Jak zmieniła się Suri Cruise? Internauci nie mają wątpliwości, że nastolatka to wykapany tata. A jaka jest Twoja opinia?  

Suri Cruise z mamą, Katie Holmes, 2020 rok:

Suri Cruise, Katie Holmes, 2020
Fot. Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Suri Cruise, 2020
Fot. Dylan Travis/ABACA/Abaca/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.