Andrzej i Kamila Łapiccy - co mówili o swojej miłości, związku o seksie?
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Co dziś robi Kamila Łapicka? Wdowa po znanym aktorze zajęła się...

A to niespodzianka!

Rafał Kowalski 24 stycznia 2020 13:12
Andrzej i Kamila Łapiccy - co mówili o swojej miłości, związku o seksie?
Fot. Iza Grzybowska

Osiem lat minie w tym roku od śmierci Andrzeja Łapickiego. Wybitny polski aktor, który miał 88 lat, zostawił na świecie swoją żoną Kamilę. O 60 lat młodsza od artysty pasjonatka teatru podczas ich związku pojawiała się na pierwszych stronach gazet. Niedługo po pogrzebie męża wycofała się jednak z show-biznesu. Czym się dziś zajmuje?

Co robi Kamila Łapicka po śmierci męża? Blog o teatrze

Kamila i Andrzej Łapiccy poznali się przy okazji pracy dla miesięcznika Teatr. Sztuka i pisanie było bliskie im obojgu. Gdy aktor zmarł, 28-latka pisała jeszcze felietony dla magazynu Pani i W sieci, ale szybko porzuciła to zajęcie. Mimo to ukochana Andrzeja Łapickiego musiała się z czegoś utrzymać - według medialnych publikacji miała nie dostać nic po mężu, który nie uwzględnił jej w spadku. Według prasy ponad 30-letnia już podjęła się kilka lat temu zrobienia doktoratu z iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim, a także pobierała stypendium Ministerstwa Kultury i Sztuki.

W ramach poszerzania horyzontów i nieustannego rozwoju Kamila Łapicka założyła też bloga. Pod adresem zteatru.pl miłośniczka sztuki pisze o swojej pasji. „Dziewczyna z Pragi. Teatrolog z wykształcenia. Wielbicielka współczesnego dramatu. Pasjonatka kultury iberyjskiej i żydowskiej”, pisze o sobie na stronie wdowa po Andrzeju Łapickim. „Bardzo lubię pisanie i traktuję blog jako pasję, a nie jako biznes (a już na pewno nie show!). Jestem zainteresowana nowościami teatralnymi, wydawniczymi i festiwalowymi, ze wszelkich kulturalnych okolic”, w ten sposób z kolei tłumaczy po co założyła bloga. Na stronie znalazły się także wywiady z artystami. Wśród nich są między innymi Grzegorz Damięcki czy Grażyna Barszczewska.

A jak wygląda obecnie Kamila Łapicka? Ciężko powiedzieć. Jej najnowsze oficjalne zdjęcie pochodzi z 2012 roku – i to właśnie je prezentujemy poniżej. 

Kamila Łapicka 2012
Fot. Maciej Biedrzycki / Forum

Andrzej Łapicki, Kamila Łapicka, VIVA! 2010
Fot. Iza Grzybowska

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?