Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Karol Strasburger zaskakująco o swoim wieku: „Nawet nie wiem, ile mam lat”. Mówi też o późnym ojcostwie

Czy ma jakieś rady dla przyszłego taty Krzysztofa Ibisza?

Rafał Kowalski 15 czerwca 2022 12:13
Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska

Trzy lata temu Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. Dziś jest szczęśliwym tatą małej Laury i wierzy, że na rodzicielstwo nigdy nie jest za późno. W związku z tym aktor został poproszony przez jeden z dzienników o przekazanie kilku rad innemu starszemu koledze z branży, któremu za chwilę urodzi się pociecha – Krzysztofowi Ibiszowi.

Karol Strasburger pozytywnie o swoim wieku

Gdy prowadzący teleturniej Familiada powitał na świecie małą Laurę, wiele osób pisało w sieci nieprzychylne komentarze dotyczące wieku, w jakim gwiazdor zdecydował się na dziecko. Karol Strasburger podkreślał jednak cierpliwie, że nie powinno patrzeć się na to w kategorii problemu, a cieszyć się każdym kolejnym rokiem spędzonym z rodziną.

A jak ulubieniec widzów zareagował na informację, że niedługo dziecko narodzi się jemu koledze Krzysztofowi Ibiszowi? „Mogę się tylko ucieszyć. Myślę, że to jest fajny krok, duże szczęście. Nasz zawód polega na tym, że na początku naszej drogi zawodowej dużo pracujemy, dużo wyjeżdżamy i człowiek nie ma czasu, by zająć się rodziną”, przyznał w rozmowie z Faktem. „Dojrzały wiek to jest doskonały czas, by poświęcić się dziecku”, dodał Karol Strasburger.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Siostra księżnej Kate, czyli Pippa Middleton jest w ciąży!

Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska

Małgorzata Strasburger, Karol Strasburger, VIVA! 16/2021
Fot. Olga Majrowska

Karol Strasburger radzi 57-letniemu Krzysztofowi Ibiszowi

Kontynuując temat mijających lat aktor przyznał, że nie skupia się na tym, który rok urodzenia ma wpisany w dowodzie. „Jedyny problem, jaki jest to tylko taki, że nie żyjemy wiecznie. Ale podobno możemy żyć długo. Ktoś jednak powiedział, że gdybyśmy nie wiedzieli, ile mamy lat to żylibyśmy 20 lat dłużej. I w związku z tym ja nawet nie wiem, ile mam lat”, mówi tata małe Laury w Fakcie.

CZYTAJ TEŻ: Krzysztof Ibisz zostanie ojcem! Wraz z żoną ogłosili radosną nowinę! „Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy”, czytamy

A co ma do powiedzenia Krzysztofowi Ibiszowi w temacie późnego ojcostwa? „Nic mu nie radzę, niech się sam męczy, musi dać radę”, odpowiedział zaskakująco.

Życzymy obu panom wiele powodzenia! 

Krzysztof Ibisz, Viva!
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA

Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.