Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Co dalej z Instagramem Piotra Woźniaka-Staraka? Jest pierwsza decyzja rodziny

To tam producent filmowy dzielił się swoimi sukcesami...

Gabriela Czernecka 23 sierpnia 2019 18:20
Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Instagram Piotra Woźniaka-Staraka był jego oknem na świat. To tam producent filmowy dzielił się ze światem swoimi sukcesami, pokazywał życie z Agnieszką, ujawniał swoje nowe pasje. Niestety minionej niedzieli cała Polska wstrzymała oddech. Piotr Woźniak-Starak zaginął podczas wypadku na jeziorze Kisajno. W czwartek po czterech dniach poszukiwań odnaleziono ciało producenta. Dziś rodzina podjęła decyzję, co dalej z Instagramem Woźniaka-Staraka.

Co dalej z Instagramem Piotra Woźniaka-Staraka?

Piotr Woźniak-Starak przez lata kierował firmą Watchout Studio. Wśród filmów, które wyprodukował są m.in. Bogowie o Zbigniewie Relidze czy Sztuka kochania, czyli historia Michaliny Wisłockiej. Poza pracą prowadził także aktywne życie. Uprawiał sporty, podróżował, spędzał czas z ukochaną żoną, Agnieszką Woźniak-Starak. Zdjęciami tych intymnych i  cennych dla niego chwil dzielił się z fanami na Instagramie. Piotr Woźniak-Starak na ostatnim zdjęciu zamieścił kadr ze swojego najnowszego filmu Ukryta gra. Jego premiery niestety już nie doczekał. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PWSAWS (@pwsas)

Producent filmowy zaginął w nocy z soboty na niedzielę podczas wypadku na jeziorze Kisajno. Wczoraj odnaleziono jego ciało. W ciągu dni poszukiwań przez internet przelała się fala komentarzy. Wiele z nich pojawiało się także na Instagramie Woźniaka-Staraka. Agnieszka, żona producenta, chwilę po wypadku na jeziorze zdecydowała się wyłączyć możliwość zamieszczania komentarzy pod postami na swoim profilu.

 Teraz podobne działanie zastosowano na Insatgramie Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina zablokowała możliwość umieszczania komentarzy, ale konto producenta nadal istnieje. Jak na razie nie wiadomo, czy profil męża dziennikarki pozostanie w sieci. Niektórzy decydują się na pozostawienie takiej pamiątki po zmarłym, by fani mogli tam od czasu do czasu zaglądać. Tak postąpiła m.in. rodzina Ani Przybylskiej. Instagramowy profil aktorki działa do dziś.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez PWSAWS (@pwsas)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?