Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Izabela Janachowska ochrzciła synka! Pokazała zdjęcia z uroczystości

Fanki nie szczędzą jej komplementów

Konrad Szczęsny 29 czerwca 2020 21:44
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Długo czekała na ten dzień. Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński chcieli pierwotnie ochrzcić pierworodnego syna w Wielkanoc. Z uwagi na pandemię koronawirusa i obostrzenia, musieli przesunąć uroczystość. Koniec końców udało im się ją zorganizować w miniony weekend! Ekspertka od ślubów zamieściła na Instagramie urocze zdjęcia z Christopherem.

Izabela Janachowska ochrzciła syna. Zdjęcia

W wywiadzie udzielonym Katarzynie Piątkowskiej w marcu tego roku gwiazda nie ukrywała swojego rozczarowania. Podkreśliła jednocześnie, że zdaje sobie sprawę, jak dramatyczna sytuacja jest na całym świecie i w związku z tym po prostu zdecydowała się wraz z mężem przełożyć chrzest malca.

„Sytuacja mnie do tego zmusiła. Chcieliśmy zorganizować je w Wielkanoc. Chciałam, żeby już było pięknie i ciepło. Życie jednak pisze swoje scenariusze”, podkreśliła.

Na szczęcie obostrzenia zostały w dużej mierze zniesione, więc Izabela Janachowska wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim mogli zorganizować uroczystość. Zdjęciami podzielili się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazuje się, że data, którą wybrali, nie jest przypadkowa... Sześć lat powiedzieli bowiem sobie tego dnia sakramentalne „tak”.

„Dziś jest nasza kolejna rocznica ślubu. Jeszcze jest dla nas super ważny dzień, bo dzisiaj właśnie w rocznicę ślubu robimy chrzest naszego synka”, poinformowała ekspertka od ślubów na swoim Instagramie.

W poniedziałek zamieściła natomiast na swoim profilu szereg uroczych fotografii z tego wyjątkowego dnia.

„Gdzie chrzest tam nadzieja. Nasz Aniołek nareszcie ochrzczony. Tak długo na to czekaliśmy, jesteśmy przeszczęśliwi”, podkreśliła wzruszona.

Fanki zachwycone małym Christopherem

W komentarzach zaroiło się od gratulacji i ciepłych słów pod adresem Izabeli Janachowskiej. Nic dziwnego! Christopher, który w maju skończył roczek, wygląda na nich naprawdę uroczo. Wprost trudno uwierzyć, że już tak bardzo urósł! Z wielkim zainteresowaniem obserwował to, co działo się w Kościele. 

Fani są dzieckiem gwiazdy oczarowani.

„Cudowna rodzina, a pani pięknie wygląda. Wszystkiego najlepszego dla małego aniołka”, „Jesteście cudowni. Zawsze mam uśmiech na twarzy jak na Was patrzę. Wszystkiego dobrego”, „Śliczni rodzice i Cudowny synek!!!!!”, „Wygląda Pani jak Anioł. Wszystkiego najlepszego z tej okazji dla małego Chrisa”, „Wyglądacie wszyscy cudownie”, podkreślają w komentarzach.

My również dołączamy się do gratulacji!  

Zdjęcia z chrztu synka Izabeli Janachowskiej:

A tak mały Christopher wyglądał w sierpniu zeszłego roku, gdy wziął z mamą udział w sesji dla VIVY!:

Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…