Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Tego nie pokazała na Instagramie! Tak wyglądały chrzciny synka Izabeli Janachowskiej

Było naprawdę luksusowo!

Konrad Szczęsny 7 lipca 2020 07:37
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Mimo że odbyły się ponad tydzień temu, dopiero teraz szczegóły dotarły do mediów. Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński ochrzcili pod koniec czerwca swoje pierwsze dziecko. Zdjęcia z uroczystości była tancerka zamieściła na swoim profilu na Instagramie dzień później. Gdzie zostało zorganizowane okolicznościowe przyjęcie? Było naprawdę lusksusowo! Poznaj szczegóły.

Chrzest Christophera, syna Izabeli Janachowskiej

Pierwotnie dumni rodzice chcieli zorganizować uroczystość w Wielkanoc, jednak plany pokrzyżowała im pandemia koronawirusa. Nowy termin wyznaczyli na koniec czerwca. Data nie była przypadkowa, ponieważ 6 lat wcześniej, w 2014 roku, wzięli w tym dniu ślub. W ten sposób połączyli te dwie szczególne okazje...

Dzień po wydarzeniu Izabela Janachowska zamieściła w sieci zdjęcia z chrztu małego Christophera. Nie ukrywała przy tym wzruszenia i targających nią emocji...

„Gdzie chrzest tam nadzieja. Nasz Aniołek nareszcie ochrzczony. Tak długo na to czekaliśmy, jesteśmy przeszczęśliwi”, podpisała je uradowana mama.

Na fotografiach widać było uśmiechniętą prezenterkę, jej męża, Krzysztofa Jabłońskiego, jak również głównego bohatera - rocznego Christophera.

A jak dokładnie wyglądała uroczystość?

Szczegóły chrztu synka Izabeli Janachowskiej. Gdzie się odbyły, kto został zaproszony?

Szczegóły podał magazyn „Party”. Okazuje się, że przyjęcie odbyło się w luksusowej restauracji Belvedere w warszawskich Łazienkach Królewskich. Co ciekawe, Izabela Janachowska przygotowała je w zaledwie... dwa tygodnie!

Aby wytworzyć odpowiedni nastrój, zadbano o najmniejsze detale, w tym spektakularne dekoracje. Niestety, szczęśliwa mama nie pokazała ich zdjęć na swoim profilu na Instagramie, polegać zatem musimy jedynie na opisie. Motywem przewodnim przyjęcia była „letnia łąka”, chodziło o połączenie naturalności i panującej za oknem aury.

„Goście mogli więc odpoczywać w plenerowych namiotach i posilać się przy stołach ozdobionych polnymi kwiatami. Janachowska wybrała błękitne obrusy i serwetki w kolorze szałwii, a wszystko zdobiły dodatki mieniące się złotem i odcieniami miedzi”, zdradza źródło gazety.

Po uroczystości przyszedł czas na odpoczynek, więc cała rodzina wybrała się na gorące wakacje do Hiszpanii...  

Jedyne zdjęcia z chrztu synka Izabeli Janachowskiej, jakie udostępniła w sieci:

Christopher został ochrzczony pod koniec czerwca 2020 roku:

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.