Channing Tatum, Jenna Dewan
Fot. Getty Images
Z życia gwiazd

Dorobił się majątku opiewającego na 100 milionów dolarów. Była żona chce mu zabrać jeszcze więcej

Była ukochana Channinga Tatuma chce aktualizacji odszkodowania

Marta Nawacka 22 kwietnia 2024 16:11
Channing Tatum, Jenna Dewan
Fot. Getty Images

Jest jednym z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów, a jego kariera nie zwalnia tempa. Channing Tatum i Jenna Dewan pobrali się w 2009 roku, jednak niespełna dekadę później ich małżeństwo dobiegło końca. Teraz była żona odtwórcy tytułowej roli w filmie „Magic Mike” chce aktualizacji odszkodowania... o zarobki aktora, które uzyskał już po rozwodzie.

[Ostatnia publikacja na VIVA! Historie: 25.04.2024 rok]

Channing Tatum i Jenna Dewan: małżeństwo, rozwód, dzieci

Para hollywoodzkich aktorów poznała się w 2006 roku podczas wspólnej pracy nad filmem „Step Up: Taniec zmysłów”. Na planie szybko między nimi zaiskrzyło, a trzy lata po premierze produkcji Channing Tatum i Jenna Dewan pobrali się w Malibu. W 2013 roku na świat przyszła ich córeczka, Everly Elizabeth Maiselle. Niestety rodzinne szczęście nie trwało długo i w 2018 roku aktor poinformował, że rozstaje się z żoną. Powodem miały być „różnice nie do pogodzenia”.

„Kiedy jesteście rodzicami, zaczynacie rozumieć te różnice między wami. Inaczej wychowujecie dzieci, inaczej patrzycie na świat i inaczej przez niego idziecie”, mówił Channing Tatum o rozstaniu z żoną w rozmowie z Vanity Fair. To rozstanie sporo kosztowało aktora, jednak nie tylko emocjonalnie... Podczas rozprawy rozwodowej Jenna Dewan wniosła o równy podział majątku, który parę lat wstecz szacowano na 100 milionów dolarów.

Czytaj też: Magda Mołek zdradziła, jak radzi sobie po rozstaniu z mężem. „Nie muszę i nie chcę być dzielna”

Jenna Dewan, Channing Tatum
Fot. East News

Jenna Dewan, Channing Tatum

pary Hollywood, za którymi tęsknimy, Channing Tatum, Jenna Dewan-Tatum, 2015
Fot. Getty Images

Channing Tatum, Jenna Dewan-Tatum, 2015 rok

Channing Tatum i Jenna Dewan: rozwód. Była żona aktora chce aktualizacji odszkodowania

Choć wydawać się mogło, że kwestia podziału majątku między byłymi małżonkami jest już zamknięta, to okazało się, że Jenna Dewan domaga się „aktualizacji odszkodowania” o pieniądze, które Channing Tatum zarobił na filmie „Magic Mike: Ostatni taniec” z 2023 roku, czyli parę lat po rozwodzie.

Jak podaje stacja NBC News, prawnicy Jenny Dewan mieli argumentować tę decyzję twierdzeniem, że „własność intelektualna wynikająca z występów Channinga w 'Magic Mike' stała się wielomilionowym fenomenem kulturowym, a ponieważ oryginalny film i jego pierwsza kontynuacja ukazały się w czasie ich małżeństwa, kolejne również należy uznać za własność o charakterze wspólnym”.

„W czasie małżeństwa aktor i producent, przeżył wielki przełom dzięki filmowi ‘Magic Mike’, który został opracowany i współfinansowany przez Channinga w czasie małżeństwa przy wsparciu rodziny i funduszy małżeńskich”, dowiadujemy się z dokumentów, które złożono 10 kwietnia.  

Zobacz także: Tańczył dla królowej Elżbiety II, znany jest za granicą. Jakie tajemnice skrywa Michael Danilczuk?

Channing Tatum i Jenna Dewan Tatum
Fot. Jason Merritt/Getty Images

Channing Tatum i Jenna Dewan Tatum

Striptease, Channing Tatum, Magic Mike
Fot. Materiały prasowe

Channing Tatum w filmie „Magic Mike”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.