Olga Figaszewska 30 sierpnia 2017 07:00
1/8
Cameron Diaz
Copyright @East News
1/8

Należy do czołówki najpopularniejszych i najlepiej zarabiających aktorek Hollywood. Od początków swojej kariery zachwyca urodą i siłą charakteru. Mimo upływu lat, dla wielu mężczyzn wciąż pozostaje ucieleśnieniem marzeń ideału kobiecego piękna! Cameron Diaz kończy dziś 45 lat!

 

Zobacz: Cameron Diaz i Benji Madden WZIĘLI ŚLUB!

 

Kariera Cameron Diaz

W wieku zaledwie 16 lat rozpoczęła karierę modelki. Występowała w reklamach Calvina Kleina, Coca-Coli czy Levisa. Dopiero potem, jej agent zasugerował, by zajęła się aktorstwem. Cameron Diaz podbiła Hollywood swoją pierwszą rolą u boku Jima Carreya w filmie „Maska”. Po spektakularnym debiucie kinowym zaczęli o nią zabiegać liczni producenci. Przez lata kojarzona jest głównie z rolami komediowymi, chociaż posiada na swoim koncie kilka ról dramatycznych. Jak przystało na prawdziwą gwiazdę Hollywood, w życiu Cameron Diaz bywały  wstydliwe epizody. W 1992 roku zagrała w  erotycznym filmie She’s No Angel, autorstwa fotografa Johna Ruttera. Dopiero po kilku latach sąd zakazał rozpowszechniania materiałów związanych produkcją, a Diaz mogła odetchnąć z ulgą.

 

Zobacz też: Kiedyś piękna „Baby”, dziś ofiara botoksu i operacji plastycznych. Zobaczcie, jak zmieniła się gwiazda „Dirty Dancing”!

 

Metamorfoza Cameron Diaz

Czy Cameron Diaz przeszła spektakularną metamorfozę? Gwiazda dojrzewała na naszych oczach! Wielokrotnie eksperymentowała z fryzurami. I nie tylko... Aktorce zarzuca się poprawianie urody w zaciszu sal operacyjnych. Gwiazda wielokrotnie dementowała te plotki w wywiadach. Przyznała, że zdecydowała się jedynie na operację nosa i  raz wstrzyknęła sobie botoks.  „Wydawało mi się, że mam za wąskie usta, zbyt kościstą twarz i zaczątki zmarszczek. Ale wierzcie mi, gdy zobaczyłam siebie w lustrze po zabiegu, to się zlękłam. (…) Wolę już być stara i pomarszczona. Dziękuję za taką przyjemność. Nie jestem aż tak głupia, żeby ludzie wytykali mnie palcami”, tłumaczyła się Diaz.Nie zrobię sobie operacji plastycznej!”, zarzekała się trzy lata temu. Dotrzymała słowa? Jak się zmieniała na przestrzeni lat? Zapraszamy do galerii!

 

Zobacz też; Zielona kuchnia, złote zlewy, meble na zamówienie - tak mieszka Cameron Diaz. Teraz możesz i Ty

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?