Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan w żołnierskich słowach skomentował narodziny Henia... 

Przekaz od Jacka Rozenka jest jednoznaczny

Rafał Kowalski 27 czerwca 2020 08:00
Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News

Siedem lat od rozwodu z Małgorzatą Rozenek-Majdan, Jacek Rozenek po raz kolejny udowadnia, jak wielkim szacunkiem darzy byłą ukochaną. Prezenterka, która niedawno znów została mamą, może liczyć miłe słowa i gratulacje od swojego drugiego męża.

Małgorzata Rozenek-Majdan – stosunki z Jackiem Rozenkiem

Gwiazda TVN była zamężna 3 razy. Pierwszy raz wyszła za Łukasza Bukaczewskiego. Niestety miłość, która rozpoczęła się w trakcie studiów nie przetrwała. Obecnym, trzecim wybrankiem prezenterki jest oczywiście Radosław Majdan – tata najmłodszego dziecka Małgosi Rozenek-Majdan, Henia. Jak powszechnie wiadomo, prezenterka ma jeszcze dwójkę starszych synów – Stasia i Tadzia – a ich tatą jest drugi mąż ulubienicy publiczności, Jacek Rozenek.

I to właśnie on w krótkich, żołnierskich – aczkolwiek bardzo miłych – słowach skomentował narodziny dziecka Radosława Majdana i jego byłej partnerki. „Wszyscy w rodzinie się cieszą”, powiedział aktor w rozmowie z Plejadą, która poprosiła go o komentarz. Z tak samym entuzjazmem Jacek Rozenek gratulował kilka miesięcy temu 42-latce ciąży. „Gratuluję Małgosi. Cieszę się jej szczęściem i trzymam za nią mocno kciuki”, mówił Pudelkowi.


Przypomnijmy, że sama Małgorzata Rozenek-Majdan również wielokrotnie pozytywnie wypowiadała się o swoim drugim mężu. Szczególnie choroba Jacka Rozenka zbliżyła byłych zakochanych do siebie. „To jest trudny czas dla całej naszej rodziny. To jest taki czas, który bardzo weryfikuje wszystko to, co jest w życiu. Wszystko to, na co należy zwracać uwagę i był to taki moment sfokusowania się na Jacku, szczególnie ze względu na dzieci”, mówiła gwiazda Jastrząb Post, gdy aktor trafił do szpitala z podejrzeniem udaru. Także rozwód para wspomina dość łagodnie. „Udało nam się przejść przez ten rozwód w taki sposób, że nadal rozmawiamy ze sobą przyjaźnie, a uwierz mi, to wymaga i ode mnie i od Jacka ogromnego wysiłku, bo nie zawsze pochwalamy to, co robimy”, opowiadała Małgosia Rozenek-Majdan Magdzie Mołek w jednym z wywiadów.

Ciekawe, czy Jacek Rozenek będzie miał okazję poznać małego Henryka… Czas pokaże. 

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek
Fot. AKPA

Wózek Małgosi Rozenek-Majdan
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.