Julia Chmielnik, Hubert Urbański
Fot. JAROSLAW WOJTALEWICZ/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Była żona Huberta Urbańskiego wyszła za mąż!

Kim jest ukochany Julii Chmielnik?

Olga Figaszewska 12 sierpnia 2019 14:51
Julia Chmielnik, Hubert Urbański
Fot. JAROSLAW WOJTALEWICZ/East News

Julia Chmielnik i Hubert Urbański rozwiedli się kilka lat temu. Teraz budują swoje życie na nowo. Trenerka śpiewu, była żona prowadzącego Milionerów stanęła na ślubnym kobiercu! Gdzie i kiedy odbyła się uroczystość? Kto jest jej wybrankiem?

Związek Julii Chmielnik i Huberta Urbańskiego

Rozstali się w atmosferze skandalu. Małżeństwa Julii Chmielnik i Huberta Urbańskiego nie udało się uratować. Rozwiedli się w październiku 2013 roku po kilku latach związku. Wspólnie wychowywali dwójkę dzieci: Stefanię i Danutę. Dziennikarz udzielił wówczas wywiadu dla Newsweeka, w którym porównał swoją żonę do Hannibala Lectera i zarzucił, że nie wspierała go w trudnych chwilach.  Hubert Urbański przeżywał mocno śmierć ojca.

„Kiedy poznałem moją byłą żonę, byłem wiele lat po rozwodzie, dzieci dorastały, żyłem sam. I kiedy myślałem, że dobrze jest tak, jak jest, nagle się zakochałem. Nigdy nie byłem religijny, ale kiedy moja była żona poprosiła o ślub kościelny, ku zdumieniu wszystkich, którzy mnie znali, powiedziałem „tak”. I ożeniłem się z kobietą, która przed ołtarzem przyrzekała, że będzie ze mną na dobre i na złe, a w najtrudniejszym chyba momencie mojego życia powiedziała: „Mam tego dosyć, radź sobie sam”.

(…)

To jest takie uczucie, jakby się człowiek zderzył z rozpędzonym pociągiem. A do tego złość na siebie, że się tego wcześniej nie widziało. To jest tak, jakbyś nagle obudziła się obok swojego męża, spojrzała mu w oczy i zobaczyła w nich kogoś obcego, takiego Hannibala Lectera. Uświadamiasz sobie wtedy z przerażeniem, że on cały czas tam był”, czytamy.

Dopiero po pewnym czasie Julia postanowiła wyznać, że do końca walczyła o ich małżeństwo i przyznała, że ponieśli porażkę.

,,Pozostałe kwestie przedstawione przez Huberta w wywiadzie, a dotyczące mnie osobiście, trudno mi skomentować. Nie wystarczyłoby powiedzieć, że to nieprawda. Musiałabym publicznie opowiedzieć smutną i dramatyczną historię, a tego typu postępowanie zawsze budziło moje głębokie zażenowanie i tak jest również w tym przypadku”, wyznała po latach Julia Chmielnik w rozmowie z Fleszem.

Dziś jest zakochana i szczęśliwa.

Julia Chmielnik wyszła za mąż. Kim jest jej ukochany?

Julia Chmielnik i aktor, Marcin Przybylski przed ołtarzem przyrzekali sobie miłość na dobre i na złe. „Nasz bajeczny ślub pod lipą i poleskie wesele były jak sen”, napisali zakochani. Wszystko wskazuje na to, że para niedawno stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczystość obyła się tydzień temu na Polesiu w Suchawie, gdzie znajduje się jej rodzinny dom letniskowy. Widać, że bije od nich niesamowita radość i szczęście. Wspólnym zdjęciem podzielili się ze wszystkimi za pośrednictwem Instagrama.

Zakochani poznali się w 2014 roku. Marcin Przybylski brał udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. To tam spotkali się po raz pierwszy. Juli Chmielnik była jego trenerką śpiewu. Z czasem uczucie między Marcinem i Julią zaczęło kiełkować. Połączyły ich wspólne pasje i zainteresowania.

Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#justmarried #love #polesie #suchawa #ślub #szczęście

Post udostępniony przez Julia Chmielnik (@juliachmielnik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poślubieni! #mojeszczescie #mylove

Post udostępniony przez Marcin Przybylski (@marcinprzybylski_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#nocneharce #mylove #happy

Post udostępniony przez Julia Chmielnik (@juliachmielnik)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…