Książę George idzie do szkoły, buty
Fot. East News, pisamonas.co.uk
O NIM JEST GŁOŚNO

Ma dopiero cztery lata, a już kreuje trendy! Buciki, które miał na sobie książę George znikają ze sklepowych półek

Weronika Kostyra 14 września 2017 17:00
Książę George idzie do szkoły, buty
Fot. East News, pisamonas.co.uk

 

Odkąd George i Charlotte pojawili się na świecie ich losy śledzą media i wielbiciele brytyjskiej monarchii z całego świata. Królewskie wnuki zostały już okrzyknięte najsłodszymi dziećmi na świecie. Nic dziwnego, że każde ich zdjęcie wywołuje sensację. Kilka dni temu świat obiegły zdjęcia księcia idącego do szkoły. Na pierwszą lekcję odprowadził go tata, książę William, a przywitała go dyrektorka prestiżowej Thomas’s School w londyńskiej dzielnicy Battersea. Książę George był trochę zdenerwowany, ale prezentował się niezwykle elegancko i efektownie w szkolnym mundurku. Jednak to buty, które miał na sobie wywołały prawdziwą sensację…

 

Rodzice chcą, by ich dzieci były jak George

Rodzice na Wyspach Brytyjskich zapragnęli, by ich pociechy nosiły takie same buty jak przyszły monarcha i szkolne mokasyny warte 38,95 funtów, czyli 185 złotych, wyprzedają się w ekspresowym tempie. Sklep potwierdził, że zamówione zostało złożone u nich i na jego stronie internetowej zostały tylko ostatnie pary czarnych lub granatowych bucików.

 

Buty księcia
Fot. pisamonas.co.uk

 

Stroje noszone przez książęta budzą duże zainteresowanie. W Wielkiej Brytanii istnieje nawet blog, którego autorka tropi marki i ceny ubranek. Już teraz mówi się o „efekcie George’a”, który działa tak samo jak słynny „efekt Kate” – wszystko w czym pokaże się księżna (a teraz także jej syn) od razu znika ze sklepowych półek. George ma dopiero cztery lata, a już wylansował wiele trendów. Słynny szlafrok, w którym przywitał prezydenta Baracka Obamę również stał się przebojem.

 

A jak wyglądał jego tata, książę William w szkolnym mundurku? Zobaczcie urocze zdjęcie małych książąt Harry’ego i Williama w drodze do szkoły z ich mamą, księżną Dianą.

 

Książę William, książę Harry, księżna Diana, 1989 rok
Fot. East News

 

Zobacz także: Oni robią to po swojemu, wbrew zasadom brytyjskiego dworu. Tak księżna Kate i książę William wychowują swoje dzieci!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.