Olga Frycz, Viva! 14/2014
Fot. Zuza Krajewska
O TYM JEST GŁOŚNO

„Brzydka, gruba, rozczochrana”. Internauci atakują ciężarną Olgę Frycz!

Aktorka odpowiada na zarzuty!

Gabriela Czernecka 3 sierpnia 2018 12:56
Olga Frycz, Viva! 14/2014
Fot. Zuza Krajewska

Internauci dają upust swoim emocjom pod zdjęciami Olgi Frycz na Instagramie. Aktorka wielokrotnie publikowała w swoich social mediach zdjęcia, na których pozuje choćby bez makijażu, w pełni eksponując swoje piegi. Niestety nie wszyscy potrafią to uszanować. Spora grupa internautów atakuje w sieci aktorkę hejterskimi komentarzami. Jest to o tyle przykre, że aktorka jest w ciąży. Gwiazda odpowiada na hejt.

Ciężarna Olga Frycz zmaga się z hejtem w sieci

Olga Frycz jest atakowana przez internautów. Aktorka od dawna jest aktywna w mediach społecznościowych, na których publikuje rzadko spotykane wśród gwiazd fotografie pełne naturalności. Wielokrotnie pokazuje się bez makijażu, w dresach czy w zwykłej fryzurze, nie takiej wymodelowanej prosto od fryzjera. To właśnie tym zaskarbiła sobie sympatię fanów.

Niestety okazuje się, że jest także spora grupa ludzi, którzy nie potrafią tego uszanować. Pod postami Olgi Frycz na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy przepełnionych mową nienawiści. Niektórzy wprost wyśmiewają wizerunek przyszłej mamy, twierdząc że ta będąc w ciąży nie dba o siebie. Negatywne słowa padły także na temat urody gwiazdy. 

Olga Frycz nie pozostała obojętna wobec tych komentarzy i postanowiła odpowiedzieć na hejt, który ją spotyka. Tym samym pragnie wesprzeć inne kobiety, które są w podobnej sytuacji. 

„Brzydka, gruba, rozczochrana. Takie komentarze przykro jest czytać, zwłaszcza jeśli piszą je kobiety, ale biorę to na klatę i jestem na nie odporna, bo czuję się z tą moją brzydotą bardzo dobrze. I życzę Wam dziewczyny tego samego”, czytamy na Instagramie Frycz. Taką postawę podziwiamy!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.