Bradley Cooper
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Zachodnie media: Bradley Cooper ma romans ze znaną aktorką!

Córeczka aktora uwielbia jej towarzystwo

Ksenia Krasko 8 sierpnia 2020 09:45
Bradley Cooper
Fot. Getty Images

Życie prywatne Bradleya Coopera wywołuje właściwie tyle samo emocji, co jego role. W ostatnich latach aktor przez dłuższy czas związany był z modelką Iriną Shayk, ale ich związek to już przeszłość. Podobno para rozstała się przez bliską relację gwiazdora z Lady Gagą, jednak żadna ze stron nie potwierdziła tego oficjalnie. Zachodnie media sugerują, że Cooper ma już kogoś nowego, i jest to doskonale znana aktorka. Czy tym razem doniesienia okażą się prawdziwe?

Bradley Cooper na zdjęciach z Jennifer Garner

Kiedy jeszcze aktor związany był z Iriną Shayk, sugerowano, że zdradza ją z Lady Gagą. Cooper i wokalistka na tyle przekonująco wypadli w roli kochanków w filmie Narodziny gwiazdy, że doniesienia o ich romansie właściwie nie dziwią. Po czasie okazało się, że plotki pozostały plotkami, Gaga związała się z kimś innym, a Cooper poświęca swój czas najważniejszej kobiecie w jego życiu, czyli córeczce Lei.

Ostatnio paparazzi przyłapali go na odpoczynku z inną gwiazdą filmową, a bliskość, którą da się zauważyć na zdjęciach, skłoniła fanów aktora do przemyśleń, że parę może łączyć coś więcej. Cooper odpoczywa właśnie w Malibu z 3-letnią córką, a towarzyszy im aktorka Jennifer Garner. Jak zauważyli fotografowie, ma doskonały kontakt z dziewczynką i chętnie się z nią bawi.

Jennifer Garner przez dziesięć lat była żoną Bena Afflecka. W 2015 roku para ogłosiła separację, a trzy lata później rozwód. Po rozstaniu filmowy Batman związał się z aktorką Aną de Armas, a Garner z biznesmenem Johnem Millerem. Jednak, jak donosi In Touch Weekly, rozstała się z nowym partnerem na początku tego roku. „Pozostali w dobrych stosunkach i może do siebie wrócą, ale teraz to koniec”, informuje magazyn.

Chociaż Bradley Cooper i Jennifer Garner są teraz singlami, plotki o ich romansie są zdecydowanie na wyrost. Jak przypomina Page Six, przez kilka lat grali razem w serialu Agentka o stu twarzach i od tego czasu są po prostu dobrymi przyjaciółmi. 

Naomi Campbell, Bradley Cooper, Jennifer Garner

Naomi Campbell, Bradley Cooper, Jennifer Garner
Fot. Getty Images

Irina Shayk i Bradley Cooper z córką Lea De Seine

Bradley Cooper, Irina Shayk, córka Bradleya Coopera
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.