Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Brada Pitta i Jennifer Aniston przyłapano na pocałunku?!

Do sieci wyciekło ich wspólne zdjęcie

Olga Figaszewska 9 lutego 2021 12:53
Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images

A jednak? Stara miłość nie rdzewieje? Spekulacje na temat ich bliskiej relacji powracały od kilku miesięcy. Podobno Brad Pitt i Jennifer Aniston zostali przyłapani przez paparazzi, a jeden z tabloidów opublikował ich wspólne zdjęcie, na którym nie szczędzą sobie czułości. Co tak naprawdę ich łączy?

Jennifer Aniston i Bard Pitt są jednak razem?

Spotykali się od  1998 roku. O swoim związku poinformowali wszystkich debiutując na czerwonym dywanie  na rozdaniu nagród Emmy w 1999 roku. Jennifer Aniston i Brad Pitt w 2000 roku wzięli ślub w Malibu. 

Rozstali się kilku latach małżeństwa. ,,Chcielibyśmy ogłosić, że po siedmiu latach razem, postanowiliśmy formalnie się rozdzielić (...). Ta decyzja jest wynikiem wielu przemyślanych rozważań. Z radością pozostajemy oddanymi i troskliwymi przyjaciółmi, darzącymi się wzajemnie wielką miłością oraz podziwem", oświadczyli na łamach People.

W maju 2004 roku Brad Pitt poznał na planie filmu „Pan i pani Smith” Angelinę Jolie. Para wcielała się w   główne role. I chociaż aktor podkreślał potem, że rozstał się z żoną przed tym, jak połączyło go uczucie z Angeliną Jolie... Wszyscy wiedzą, że było inaczej. 

Zakochani w 2002 roku:

Jennifer Aniston, Brad Pitt, 2002 rok, czy łączy ich miłość?
Fot. STEWART COOK / Rex Features/EAST NEWS

Wielbiciele Brada Pitta i Jennifer Aniston o dawna marzyli o tym, by para dała sobie drugą szansę. Byli ulubioną parą Hollywood. Po rozstaniu aktora z Angeliną Jolie w końcu to pragnienie mogłoby się ziścić. Oboje są singlami. 

Kiedy okazało się, że Jennifer Aniston i Brad Pitt mają ze sobą kontakt, od tamtej pory media donoszą o gorącym uczuciu, które znów miało połączyć byłych małżonków. W ubiegłym roku ich spotkanie na rozdaniu SAG Awards tylko podsyciło plotki. Oczywiście, potem w sieci pojawiły się informacje, że para zamieszkała razem. Główni zainteresowani nigdy nie zabrali głosu w sprawie tych spekulacji i zawsze utrzymywali, że łączy ich trwała przyjaźń.

Tymczasem jak podaje New Idea, na początku lutego para została przyłapana przez paparazzi na pocałunku. Jak wyjawił przyjaciel aktora, Bard Pitt planuje zaskoczyć Jennifer Aniston wyjątkowym prezentem w dniu jej urodzin. Gwiazdor zabierze swoją ukochaną w sentymentalną podróż do czasu, w którym po raz pierwszy się spotkali.

„Głęboko żałuje przeszłości i oboje spędzili godziny na oczyszczaniu atmosfery, omawiając błędy. To dla nich prawdziwe zamknięcie przeszłości i nowy początek”, podkreślał znajomy aktora.

Podobno teraz Jennifer Aniston i Brad Pitt mają okazję spotykać się częściej. Pracują nad filmem „Bullet Train” i serialem telewizyjnym „The Morning Show”, a plany produkcyjne są niemal obok siebie w Sony Studios w Kalifornii.

„Brad i Jen są bardzo blisko, a załoga żartuje, że powinni byli wyposażyć jedną przyczepę dla nich, biorąc pod uwagę, że spędzają w niej tyle czasu. Ludzie po prostu zakładają, że się tam spotykają, ponieważ Brad jest z nią przez cały czas między ujęciami”, wspominał informator jednej z produkcji.

Myślicie, że Jennifer Aniston i Brad Pitt są razem?  

Jennifer Aniston i Brad Pitt, co ich łączy?
Fot. materiały pasowe New Idea

Jennifer Aniston, Brad Pitt, 2004 rok
Fot. EVERETT COLLECTION/EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?