Angelina Jolie, Brad Pitt, rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt walczy o prawo wyłącznej opieki nad dziećmi. Czy Angelina Jolie podda się bez walki?

Olga Figaszewska 18 kwietnia 2017 17:45
Angelina Jolie, Brad Pitt, rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta
Fot. East News

Gdy wydawało się, że sprawa rozwodu i opieki nad dziećmi została uciszona, media żyją kolejnymi doniesieniami. Brad Pitt znów wchodzi na wojenną ścieżkę z Angeliną Jolie. O co chodzi tym razem?

 

Zobacz też: Angelina Jolie ma nowego partnera. Amerykańskie tabloidy wiążą ją z utalentowanym aktorem

 

Angelina Jolie pod koniec września ubiegłego roku oskarżyła byłego partnera o przemoc wobec dzieci, problemy z agresją oraz nadużywanie alkoholu i narkotyków. Zanim sąd oczyścił aktora ze wszystkich zarzutów, Jolie dostała tymczasową opiekę nad dziećmi. Pitt zarówno dla dobra dzieci i siebie samego, postanowił odpuścić i rozpocząć nowy etap. Do pewnego momentu...

 

Polecamy też: Angelina Jolie wychodzi za mąż! Co na to Brad Pitt?

 

Brad Pitt walczy o opiekę nad dziećmi

Jedno zdarzenie sprowokowało aktora do działania. Podczas jednego z wyjazdów Angeliny Jolie, doszło do nieszczęśliwego wypadku. Ośmioletnia Vivienne, która przebywała pod opieką niani, rozbiła sobie głowę. Dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie zrobiono jej niezbędne badania, w tym rezonans głowy.

 

Zdaniem informatorów magazynu „Radar Online”, Brad wpadł we wściekłość. Zarzuca opiekunce, że ta nie pilnowała dzieci tak, jak należy. Tym bardziej rozzłościł go fakt, że zdarzenie zostało przed nim zatajone. Skontaktował się z już prawnikiem i będzie walczył o wyłączną opiekę nad dziećmi. Aktor chce udowodnić, że Angelina jest nieodpowiedzialną i nieobecną matką.

 

„Bradowi nie wolno było rozmawiać z własnymi dziećmi. Bardzo źle znosi rozłąkę. Do tej pory nie walczył o więcej praw w obawie przed zupełnym odcięciem od dzieci. Teraz ma podstawę do walki”, dodaje źródło z najbliższego otoczenia aktora.

 

Brad Pitt zarzuca Angelinie brak troski

Kilka miesięcy temu, aktor nie ukrywał, że źle znosi ograniczone kontakty z dziećmi. Od rozstania z Angeliną widział się z nimi jedynie kilkukrotnie w obecności psychologa i opiekunki pociech. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, aktor zarzucił byłej partnerce, że ta nie dba o dobro dzieci. Według doniesień tygodnika "The Sun", aktor uważał, że Angelina dokonała impulsywnej decyzji o rozwodzie.

 

Polecamy też: „To bardzo trudny czas dla mnie i mojej rodziny”. Angelina Jolie po raz pierwszy mówi o rozwodzie z Bradem Pittem

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.