Brad Pitt, Maddox Jolie-Pitt
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

„Zrobi dla niego wszystko”. Brad Pitt walczy o relację z najstarszym synem

Maddox da mu drugą szansę?

Ksenia Krasko 4 lutego 2020 17:45
Brad Pitt, Maddox Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

Głośny rozwód Brada Pitta i Angeliny Jolie wpłynął na szóstkę ich dzieci. Chociaż rodzeństwo pozostało pod stała opieką aktorki, gwiazda Pewnego razu... w Hollywood utrzymuje z nimi stały kontakt. Aktor ma świetny kontakt z młodszymi pociechami, ale najstarszy syn ma do niego ogromny żal. Wygląda jednak na to, że Pitt zrobi wszystko, co możliwe, aby to się zmieniło – i na to właśnie wskazuje jego ostatnia decyzja.

Brad Pitt relacja z synem Maddoxem

Maddox Jolie Pitt jest pierwszym adoptowanym dzieckiem Jolie i Pitta. Relacja ojca z synem pogorszyła się w 2016 roku. Już wtedy mówiło się, że małżeństwo aktorów przechodzi poważny kryzys – do jednej z największej awantur doszło na pokładzie ich prywatnego samolotu, a świadkiem kłótni był właśnie Maddox. Opowiedział się po stronie matki, a później oskarżył Pitta o rzekome pobicie (później to odwołał). Od tego czasu nie chce rozmawiać z aktorem i nie uznaje go za swojego ojca.

56-letni Brad Pitt otrzymał w niedzielę statuetkę BAFTA, zdobywając kolejne wyróżnienie za rolę w filmie Pewnego razu... w Hollywood. Aktor nie pojawił się jednak na ceremonii – nagrodę odebrała Margot Robbie i wygłosiła zabawne przemówienie w jego imieniu.

Oficjalnie Brad Pitt zrezygnował z wyjazdu do stolicy Wielkiej Brytanii z powodów rodzinnych. Jednak według doniesień zachodniej prasy, aktor pozostał w USA, aby porozmawiać ze swoim najstarszym synem. „Maddox postanowił, że chce porozmawiać i Brad wszystko rzucił. Bycie ojcem jest dla niego najważniejsze w życiu, więc zrobi wszystko, aby poprawić relację z synem. Zrobi dla niego wszystko”, mówi osoba z bliskiego otoczenia rodziny Jolie-Pitt.

18-letni Maddox, który obecnie studiuje na uniwersytecie w Korei Południowej, wrócił na chwilę do domu. Kiedy Brad Pitt dowiedział się wizycie syna, natychmiast odwołał swoją podróż do Wielkiej Brytanii. 

Maddox Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. East News

Brad Pitt, Shiloh, Maddox, Knox
Fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.