Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Brad Pitt w chamskich słowach o małżeństwie z Jennifer Aniston!

Teraz przeprosił za swoje zachowanie...

Sabina Zięba 15 maja 2020 21:30
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

Kochali się, później nienawidzili. Po nagłym rozstaniu w 2005 roku ich relacje drastycznie się ochłodziły. Doszło do tego, że porzucona Aniston rozpaczała w wywiadach, a Pitt narzekał na przeszłe życie. Dziś wielu ma nadzieję, że para układa wspólne życie na nowo. Jaka jest prawda? Przystojny aktor właśnie przeprosił artystkę za swoje grubiańskie zachowanie...

Brad Pitt w mocnych słowach o Jennifer Aniston

W latach 90. Brad Pitt i Jennifer Aniston uchodzili za najpopularniejszą parę show-biznesu. Ona była niekwestionowaną gwiazdą Przyjaciół, on - jednym z najprzystojniejszych aktorów. Ich poczynania śledził cały świat. Byli ulubieńcami milionów. Gdy się rozstali, nikt nie mógł w to uwierzyć. Wielu uważało, że szybko do siebie wrócą. Wówczas na drodze artysty stanęła Angelina Jolie, z którą ułożył sobie życie i założył rodzinę. Byli ze sobą 11 lat.

Wiadomo, że w czasie związku z piękną brunetką, artysta udzielił poruszającego wywiadu o swojej poprzedniej relacji. Jego słowa musiały mocno zaboleć Jennifer Aniston... W 2011 roku w rozmowie z Parade wyjawił bowiem: „Doszło do mnie, że sam nie żyłem interesującym życiem. Myślę, że małżeństwo miało z tym coś wspólnego - próba udawania, że moje małżeństwo jest czymś, czym nie jest”. Porównał również swoją byłą żonę do Jolie, mówiąc: „Jestem zadowolony z tego, że dokonałem wyborów i odnalazłem kobietę, którą kocham - Angie”.

Czas pokazał jednak, że Angelina nie była pisana Bradowi... Teraz, gdy aktor zobaczył, jakie wsparcie ma w Jennifer, nawet po tylu latach rozłąki, stwierdził, że nadszedł czas przeprosić za swoje chamskie słowa z przeszłości. Entertainment Tonight donosi: „Brad jest w innym miejscu, niż wtedy, gdy byli razem. To introwertyczny facet, który ciężko nad sobą pracował. Przeprosił ją za wiele rzeczy, które według niego były przyczyną problemów w ich związku. Naprawdę bierze odpowiedzialność za swoje błędy, a to zmieniło ich dzisiejsze relacje”.

Od początku tego roku niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że byli małżonkowie są ze sobą w doskonałych kontaktach. Wiadomo, że naprawili swoje stosunki, a Brad chce pokazać, że się zmienił i jest godnym zaufania mężczyzną. Myślicie, że Jennifer po raz kolejny mu uwierzy?  

Brad Pitt i Jennifer Aniston na tegorocznej gali SAG Awards 

Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.