Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. Hahn-Nebinger-Gorassini/East News
O NICH SIĘ MÓWI

Ulubiona para Hollywood znów razem?! „Ich relacja przypomina gorący flirt”

Fani liczą na wielki powrót Jennifer Aniston i Brada Pitta!

Ksenia Krasko 28 grudnia 2019 16:55
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. Hahn-Nebinger-Gorassini/East News

Byli jedną z najgorętszych par lat 90. i pomimo faktu, że rozstali się prawie dwadzieścia lat temu, wiele osób wciąż wierzy, że Brad Pitt i Jennifer Aniston kiedyś do siebie wrócą. Chociaż próbowali ułożyć sobie życie na nowo, dziś ponownie są singlami, a fani zastanawiają się, czy doniesienia mediów o domniemanym romansie aktorów mogą być prawdziwe.

Brad Pitt i Jennifer Aniston znów są razem?

Wszystko zaczęło się w 1998 roku – wtedy doceniany już w Hollywood Brad Pitt umówił się na randkę z Jennifer Aniston, ulubienicą widzów z serialu Przyjaciele. Młodzi aktorzy szybko się w sobie zakochali, a w 1999 roku potwierdzili łączącą ich relację.

Zaręczyli się zaledwie kilka miesięcy później, podczas koncertu Stinga. Pobrali się latem 2000 roku, podczas ściśle tajnej ceremonii. W ciągu następnych trzech lat uchodzili za wzorowe małżeństwo, chociaż prasa spekulowała o domniemanych kłótniach pary – głównie o to, że Pitt, w przeciwieństwie do Aniston, marzył o dzieciach.

W 2004 roku Brad Pitt otrzymał rolę w filmie Pan i pani Smith, i poznał Angelinę Jolie. O ich romansie mówiono właściwie od początku pracy na planie, ale stanowczo zaprzeczali tym doniesieniom. W styczniu 2005 roku aktor oficjalnie rozstał się z Jennifer Aniston. Niedługo po tym potwierdził swój związek z Jolie, z którą później założył rodzinę.

Aniston również ułożyła sobie życie – spotykała się z Vince’m Vaughn’em i John’em Mayer’em, zanim ponownie wyszła za mąż. Niestety, małżeństwo z Justinem Theroux nie trwało długo. Rozwiedli się na początku 2018 roku. W tym samym czasie Pitt przeżywał trudne rozstanie z Angeliną Jolie.

Pomimo zawiłej historii miłosnej, Jennifer Aniston i Brad Pitt nie tracili ze sobą kontaktu, ale ograniczali się do życzeń urodzinowych i świątecznych. Jednak odkąd oboje znów są do wzięcia, sytuacja się zmieniła. Fani uwierzyli w możliwy powrót ulubionej pary, gdy aktor pojawił się na imprezie z okazji 50. urodzin Aniston, a później na świątecznym spotkaniu, organizowanym przez aktorkę w tym roku.

Brada i Jen łączy cudowna więź, która czasami może przypominać gorący flirt. Mają podobne poczucie humoru i zaraźliwą energię, gdy są razem”, ujawniła osoba z bliskiego kręgu znajomych pary. „Jednak ich relacja jest czysto platoniczna”, dodała.

Ku rozpaczy licznych fanów, wygląda na to, że Jennifer Aniston i Brad Pitt po prostu się przyjaźnią. Czy wyniknie z tego coś więcej? Czas pokaże... 

Brad Pitt, Jennifer Aniston
Fot. Getty Images

Jennifer Aniston, Brad Pitt

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.