Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images
O NICH JEST GŁOŚNO

Jennifer Aniston i Brad Pitt razem na wakacjach? Tabloid publikuje wspólne fotografie pary!

Nie to wzbudza jednak największą sensację..

Redakcja VIVA! 12 lutego 2020 10:18
Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Jennifer Aniston i Brad Pitt na wspólnych wakacjach? Według magazynu New Weekly para spędza wolny czas we włoskiej willi George'a Clooneya. Nie to jest jednak głównym źródłem sensacji. Cały świat kibicuje Jennifer Aniston i Bradowi Pittowi. Para od kilku tygodni nie schodzi z pierwszych stron gazet, a media z niecierpliwością oczekują na kolejne wspólne zdjęcia byłych małżonków. Nic dziwnego, że magazyn pokusił się o dość nietypową i zaskakującą plotkę... 

Jennifer Aniston i Brad Pitt na wakacjach

Od momentu, kiedy Brad i Jenn spotkali się na SAG Awards 2020, gdzie zrobiono im wspólne zdjęcia, prasa nie daje byłym małżonkom spokoju. Internauci z niecierpliwością oczekiwali na kolejne wspólne fotografie pary. Niestety w ostatnim czasie do ponownego spotkania byłych partnerów nie doszło.  Podczas BAFTA 2020 Brad Pitt nie pojawił się na gali z powodu obowiązków rodzinnych, a później podczas oscarowej gali pisano o nieobecności Jennifer. Wydawałoby się, że w najbliższym czasie nie będziemy mieli okazji zobaczyć Jenn i Brada razem, ale nic bardziej mylnego! 

pary Hollywood, za którymi tęsknimy, Jennifer Aniston, Brad Pitt, 2004
Fot. Getty Images

Australijski tabloid New Weekly podaje, że para zdecydowała się spędzić razem trochę czasu z dala od mediów. Byli małżonkowie mieli udać się na wspólne wakacje. Jak podaje tabloid, Brad Pitt zabrał Jennifer Aniston na krótki wypoczynek do Włoch, do malowniczej willi George'a Clooneya przy Jeziorze Como. Tam mieli razem świętować 51. urodziny aktorki, ale nie tylko. Według magazynu, Jennifer Aniston jest w ciąży i zmaga się z poważnymi porannymi mdłościami. „Tuż przed tym, jak Brad miał wskoczyć w prywatny odrzutowiec lecący do Londynu, poranne mdłości zaczęły strasznie nękać Jenn, a on nie chciał jej z tym zostawić”, czytamy.

Podobno para nie spodziewała się, że właśnie podczas wspólnych wakacji gwiazdę dopadną przykre dolegliwości. Zdaniem tabloidu, przyjaciel Brada Pitta, George Clooney, był tak podekscytowany radosną wiadomością, że załatwił parze najlepszego lekarza, który ma służyć Jenn radą w każdej chwili. „Lekarz będzie wspomagał ją wszelkiego rodzaju naturalnymi lekami i napojami uspokajającymi żołądek”, czytamy.

Magazyn szczegółowo opisuje wakacje byłych małżonków. Podobno Brad wynajął jacht, zabiera Jenn na romantyczne kolacje, pikniki w parku: „Jen czuje się jak bogini, on wynagradza jej częściowo to, że zostawił ją dla Angeliny Jolie. Brad jest bardzo szczęśliwy, że to robi. Chce cieszyć się każdą sekundą tego cennego czasu razem”, pisze tabloid. Czy faktycznie Brad Pitt i Jennifer Aniston niebawem zostaną rodzicami? Choć wspólne wakacje byłych małżonków brzmią bardzo realistycznie, to w ciążę Jenn jakoś ciężko nam uwierzyć...  

New Weekly
Fot. Mat. prasowe

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.