Bogusław Linda
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Bogusław Linda ma kłopoty ze zdrowiem? Lidia Popiel komentuje doniesienia mediów

Jak się czuje słynny aktor?

Ksenia Krasko 20 lutego 2021 08:59
Bogusław Linda
Fot. East News

Bogusław Linda od lat uważany jest za jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, a takie filmy jak Kroll, Psy, czy Sara uznane są za kultowe. Swoim talentem, charyzmą i rolami zdobył wierne grono fanów, których zmartwiły doniesienia o jego pogarszającym się stanie zdrowia i planowanej operacji. Lidia Popiel, żona Bogusława Lindy, skomentowała te pogłoski.

Bogusław Linda będzie musiał przejść operację?

Bogusław Linda, który stawał także po drugiej stronie kamery (wyreżyserował między innymi filmy Sezon na leszcza i Jasne błękitne okna), od jakiegoś czasu rzadziej udziela się na małych i dużych ekranach, ale w zeszłym roku powrócił w produkcji Psy 3. Jednym z powodów takiego „wycofania” się mają być kłopoty zdrowotne aktora, który zmaga się z bólami kręgosłupa. „Starzeję się, rejestruję charakterystyczne sygnały psychofizyczne. Czas biegnie trzy razy szybciej niż kiedyś”, wyznał niedawno w rozmowie z Na żywo.

Również Na żywo poinformowało na dniach, że filmowy Franz Maurer powinien przejść operację, na którą podobno nie chce się zgodzić nie tylko ze względu na obawę przez pobytem w szpitalu w czasach pandemii koronawirusa, ale i fakt, że będzie musiał poddać się rehabilitacji. Do zabiegu mają namawiać go lekarze oraz żona, Lidia Popiel.

„Nie wyobraża sobie pobytu w szpitalu. Szczególnie teraz, w tych dziwnych, niepewnych czasach”, ujawniła na łamach tygodnika osoba z bliskiego kręgu aktora. Rzekomo Linda wybiera leczenie medycyną naturalną oraz specjalne masaże. „To innowacyjna metoda, ale ma nadzieję, że mu pomoże”, cytuje Na żywo.

Bogusław Linda ma kłopoty ze zdrowiem?

Bogusław Linda ma kłopoty ze zdrowiem?
Fot. VIPHOTO/East News

Lidia Popiel o zdrowiu Bogusława Lindy

Plotki skomentowała żona aktora, fotograf i modelka Lidia Popiel. „Mogę to państwu w skrócie wyjaśnić. Myślę, że to informacja mocno przesadzona”, przyznała w odpowiedzi na pytanie Super Expressu o zdrowie męża.

„Bogusław miał już zabieg związany z kręgosłupem. Miał też rehabilitację. Ale to nie jest tak, że to jest dramat. Takie zwyrodnienia i problemy ma 50 procent ludzi, tak przynajmniej mówią nam lekarze ortopedzi”, podkreśliła.

Zaprzeczyła też pogłoskom, że słynny aktor wycofał się z życia publicznego ze względu na stan zdrowia. „W tej chwili Bogusław rzeczywiście nie udziela się jakoś specjalnie, ale egzystuje normalnie. Nadal jestem konsumentką jego cudownych obiadów, więc wszystko jest już ok”, zapewniła.

Życzymy wszystkiego dobrego. 

Lidia Popiel komentuje doniesienia o zdrowiu Bogusława Lindy

Lidia Popiel o zdrowiu Bogusława Lindy
Fot. VIPHOTO/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.