Bogusław Linda, Doda
Fot. East News, Instagram @dodaqueen
O TYM JEST GŁOŚNO

Bogusław Linda odmówił udziału w filmie z Dodą w głównej roli. Reżyser odpowiedział mu w mocnych słowach!

Weronika Kostyra 27 listopada 2017 17:30
Bogusław Linda, Doda
Fot. East News, Instagram @dodaqueen

Bogusław Linda swój filmowy wizerunek zbudował na rolach silnych i twardych mężczyzn. Podczas spotkania z fanami w Świebodzicach opowiedział o swoich kultowych filmach i planach zawodowych.

Dlaczego Bogusław Linda nie zagra w nowym „Pitbullu”?

Aktor zdradził między innymi, że uwielbia tańczyć i chodził na lekcje tanga argentyńskiego. Został też zapytany o to, czy zgodziłby się zagrać w trzeciej części „Psów”, gdyby reżyser Władysław Pasikowski złożył mu taką propozycję. Co odpowiedział? „Władysław Pasikowski do mnie zadzwonił miesiąc temu i mówił: Mam do zrobienia taki film. Mógłbyś to zrobić dla mnie?”. Kiedy Bogusław Linda dowiedział się, że chodzi o kolejną część „Pitbulla”, film „Pitbull. Ostatni pies”, w którym główną rolę gra Doda odmówił krótkim „Nie”, co reżyser skwitował „Osz ty ch..u”.

W połowie lutego okazało się, że czwartej części „Pitbulla” nie nakręci Patryk Vega, reżyser trzech poprzednich filmów. Okazało się, że zastąpi go Władysław Pasikowski, znany z produkcji takich jak „Psy” czy „Pokłosie”. Z tego powodu z obsady zniknęło wielu aktorów, którzy zrezygnowali z współpracy z innym reżyserem. W wywiadzie dla „Twojego Imperium” głos w tej sprawie zabrała Maja Ostaszewska, czyli filmowa Olka, partnerka Majamiego: „W moim przekonaniu „Pitbull” to Patryk Vega. I nie wyobrażam sobie „Pitbull” bez Patryka Vegi. Wtedy to już nie będzie „Pitbull”. I ja w nim też nie wystąpię”, powiedziała aktorka. W podobnym tonie wypowiedział się Andrzej Grabowski, odtwórca roli starszego aspiranta Jacka Goca „Gebelsa”, który w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że nie zamierza brać udziału w nowym „Pitbullu”.

Zobacz także: Stramowski, Ostaszewska, Grabowski. Wiemy, dlaczego gwiazdy zrezygnowały z gry w nowym „Pitbullu”

Zobacz także: Już są kadry z nowego filmu Patryka Vegi! Jak wyglądają „Kobiety mafii”?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?