Bogusław Linda, Doda
Fot. East News, Instagram @dodaqueen
O TYM JEST GŁOŚNO

Bogusław Linda odmówił udziału w filmie z Dodą w głównej roli. Reżyser odpowiedział mu w mocnych słowach!

Weronika Kostyra 27 listopada 2017 17:30
Bogusław Linda, Doda
Fot. East News, Instagram @dodaqueen

Bogusław Linda swój filmowy wizerunek zbudował na rolach silnych i twardych mężczyzn. Podczas spotkania z fanami w Świebodzicach opowiedział o swoich kultowych filmach i planach zawodowych.

Dlaczego Bogusław Linda nie zagra w nowym „Pitbullu”?

Aktor zdradził między innymi, że uwielbia tańczyć i chodził na lekcje tanga argentyńskiego. Został też zapytany o to, czy zgodziłby się zagrać w trzeciej części „Psów”, gdyby reżyser Władysław Pasikowski złożył mu taką propozycję. Co odpowiedział? „Władysław Pasikowski do mnie zadzwonił miesiąc temu i mówił: Mam do zrobienia taki film. Mógłbyś to zrobić dla mnie?”. Kiedy Bogusław Linda dowiedział się, że chodzi o kolejną część „Pitbulla”, film „Pitbull. Ostatni pies”, w którym główną rolę gra Doda odmówił krótkim „Nie”, co reżyser skwitował „Osz ty ch..u”.

W połowie lutego okazało się, że czwartej części „Pitbulla” nie nakręci Patryk Vega, reżyser trzech poprzednich filmów. Okazało się, że zastąpi go Władysław Pasikowski, znany z produkcji takich jak „Psy” czy „Pokłosie”. Z tego powodu z obsady zniknęło wielu aktorów, którzy zrezygnowali z współpracy z innym reżyserem. W wywiadzie dla „Twojego Imperium” głos w tej sprawie zabrała Maja Ostaszewska, czyli filmowa Olka, partnerka Majamiego: „W moim przekonaniu „Pitbull” to Patryk Vega. I nie wyobrażam sobie „Pitbull” bez Patryka Vegi. Wtedy to już nie będzie „Pitbull”. I ja w nim też nie wystąpię”, powiedziała aktorka. W podobnym tonie wypowiedział się Andrzej Grabowski, odtwórca roli starszego aspiranta Jacka Goca „Gebelsa”, który w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że nie zamierza brać udziału w nowym „Pitbullu”.

Zobacz także: Stramowski, Ostaszewska, Grabowski. Wiemy, dlaczego gwiazdy zrezygnowały z gry w nowym „Pitbullu”

Zobacz także: Już są kadry z nowego filmu Patryka Vegi! Jak wyglądają „Kobiety mafii”?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.