Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM JEST GŁOŚNO

Beata Kozidrak wydaje biografię! Pomysł skomentował jej były mąż

Jego reakcja jest dosyć chłodna...

Konrad Szczęsny 1 maja 2020 09:44
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Ikona polskiej piosenki, wulkan energii, symbol seksu. Beata Kozidrak zachwyca publiczność swoim głosem już od ponad 40 lat. Jej życie to barwny scenariusz na film (który został zresztą jakiś czas temu zapowiedziany) lub... książkę. I już niebawem jej fani otrzymają do rąk własnych biografię wokalistki Bajmu. Ujrzy ona światło dzienne w urodziny gwiazdy, 4 maja 2020 roku. Pomysł skomentował też były mąż artystki, Andrzej Pietras. Nie wydaje się nim wielce zachwycony...

Biografia Beaty Kozidrak: data premiery, o czym będzie

Ta niespodzianka ma związek z 60. urodzinami Beaty Kozidrak, które już za kilka dni. Liderka Bajmu opisała w biografii swoje barwne życie. Wpływ na przyspieszenie prac nad wydawnictwem miała pandemia koronawirusa i odwołanie wszystkich wydarzeń kulturalnych, w tym koncertów. Artystka miała czas, by skupić się na dopięciu projektu.

„Przez ostatnie lata żyłam w szalonym tempie. Ciągle na walizkach, trasa, koncerty. Epidemia koronawirusa pokrzyżowała nam muzyczne plany, więc mogłam wreszcie zabrać się do pisania”, zwierzyła się w rozmowie z „Fleszem”.

Czego można spodziewać się po wydawnictwie? Zdradziła to sama zainteresowana. Podkreśliła jednak, że nie zamierza „prać publicznie brudów” ani „rozdrapywać starych ran”. Rozliczy się jednak ze swoim niemal 40-letnim małżeństwem z Andrzejem Pietrasem.

„Nasze małżeństwo to lwia część mojego życia, również artystycznego, więc na pewno opowiem o moich relacjach z Andrzejem. Przeżyłam w życiu i piękne, i bolesne chwile. Chcę, by moja historia dawała nadzieję innym kobietom. Pokazała, że warto walczyć o siebie, swoje marzenia i mieć odwagę zmieniać swoje życie na lepsze”, podkreśliła w intymnej rozmowie z dwutygodnikiem „Party”.

„Przypuszczam, że dowiemy się wielu ciekawych rzeczy. W końcu, to niezwykła i jakże długa kariera, ale nie będzie to na pewno żadna tania sensacja”, skwitował natomiast Mateusz Hładki, dziennikarz „Dzień dobry TVN”.

Andrzej Pietras o biografii Beaty Kozidrak

Wydaje się, że Andrzej Pietras, z którym artystka była związana przez 36 lat, nie jest wielkim entuzjastą pomysłu artystki. W rozmowie z „Faktem” ocenił go raczej chłodno.

„Nie interesuje mnie ten temat, więc nic więcej nie da się tu powiedzieć. Nie będzie mojego komentarza”, uciął krótko.

Być może właśnie dlatego, że Beata Kozidrak zamierza rozliczyć się w książce ze swoim długoletnim małżeństwem? Przypomnijmy, że wokalistka Bajmu rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem w 2016 roku. Doczekali się dwóch córek: starszej Katarzyny (urodzonej w 1981 roku) oraz młodszej Agaty (która przyszła na świat w 1993 roku).

Byli małżonkowie wciąż jednak współpracują ze sobą na stopie zawodowej. Andrzej Pietras był zaangażowany m.in. w przygotowania do jubileuszowej trasy z okazji 40-lecia Bajmu, zorganizowanej jesienią 2018 roku.

Czy biografia Beaty Kozidrak ochłodzi te relacje? Przekonamy się już niebawem...  

Andrzej Pietras i Beata Kozidrak byli małżeństwem przez 36 lat:

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, FB
Fot. East News

Czy biografia wokalistki Bajmu, która ukaże się na rynku 4 maja 2020 roku, wpłynie negatywnie na ich relacje?

Andrzej Pietras skomentował decyzję Beaty Kozidrak o rozwodzie
Fot. East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.