Książę Harry, księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. SplashNews.com/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Królewski biograf wyśmiał wywiad Harry'ego i Meghan u Oprah Winfrey. Dlaczego?!

„Przesadzony, melodramatyczny nonsens”

Aleksandra Andrzejak 3 marca 2021 06:57
Książę Harry, księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle i Książę Harry udzielili wywiadu Oprah Winfrey. Ich fani czekają na tę publikację z zapartym tchem! Robert Jobson - biograf księcia Karola i księcia Filipa nie pochwalił tego pomysłu.

Maghan Markle i Książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i Ksiażę Harry nie są już związani królewskim protokołem. Zdecydowali się udzielić wywiadu Oprah Winfrey. 1 marca w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź rozmowy Sussexów z legendarną dziennikarką. Pomimo ujawnienia tak krótkiego nagrania, wywiad już rozpętał medialną burzę. W samym zwiastunie Meghan Markle określiła życie na królewskim dworze jako „nie do przeżycia”. Książę Harry przyznał, że sen z powiek spędza mu, że historia może się powtórzyć. Miał na myśli tragiczny los swojej mamy, księżnej Diany. 

„Jestem szczęśliwy i czuję ulgę, siedząc tu i rozmawiając z tobą i moją żoną u boku. Nie potrafię sobie wyobrazić, jak czuła się przechodząc przez to wszystko sama lata temu, bo dla naszej dwójki było to niewyobrażalnie ciężkie. Ale przynajmniej mieliśmy siebie.” - Harry porównuje swoje życie do losów Lady Di. 

Sama Oprah Winfrey zapowiedziała, że jej rozmowa z Harrym i Meghan będzie pełna szokujących informacji. Już w zwiastunie pada pytanie czy Meghan była uciszana przez rodzinę królewską?

Meghan Markle, książę Harry
Fot. East News

Robert Jobson o wywiadzie Harry'ego i Meghan u Oprah

Robert Jobson - biograf księcia Karola i księcia Filipa nie pochwalił pomysłu udzielenia przez Sussexów wywiadu u Oprah. „Królowa i rodzina królewska nie są rodziną Corleone Windsoru. Nie ma tu płatnych zabójców czy gangsterów chodzących wkoło i uciszających ludzi. Gdy Meghan była pracującym royalsem, zawsze chroniła ją grupa oficerów Scotland Yardu. Dzięki temu nigdy nie doznała fizycznej krzywdy i książę Harry to wie. Rozmowa o byciu uciszanym jest po prostu niedorzeczna. Zakładam, że pasuje do narracji, ale jakim kosztem dla królowej, księcia Filipa, rodziny królewskiej i naszej reputacji jako kraju?” - stwierdził w rozmowie z Daily Mail.

meghan i harry u Oprah
Fot. Chris Jackson / Staff / Getty Imaged

Widzowie ujrzą wydłużoną z 1,5 do aż 2 godzin wersję wywiadu. Daily Mail zapowiada, że wywiad u Oprah zadecyduje o dalszych relacjach Meghan i Harry'ego z rodziną królewską. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?