Beata Tyszkiewicz, VIVA! 10/2009
Fot. Ryszard Horowitz
O TYM SIĘ MÓWI

Jak dziś wygląda życie Beaty Tyszkiewicz? Córka artystki przerywa milczenie!

Jej słowa chwytają za serce

Olga Figaszewska 24 stycznia 2020 10:41
Beata Tyszkiewicz, VIVA! 10/2009
Fot. Ryszard Horowitz

Dwa lata temu Beata Tyszkiewicz zapowiedziała, że rozstaje się z show-biznesem. A powodem były problemy zdrowotne. Aktorka przeszła kilka lat temu zawał serca, zrezygnowała z roli jurora w Tańcu z gwiazdami. I chociaż fani pierwszej damy polskiego kina są zasmuceni, to Beata Tyszkiewicz nie zamierza ulegać niczyim namowom. „Ja się już chyba napracowałam w życiu, nie? Wypada zacząć odpoczywać”,  mówiła wówczas w rozmowie z Super Expressem. Nie wróci do telewizji. Co się z nią dzieje? O tym opowiedziała jej córka, Karolina Wajda. 

Co dzieje się z Beatą Tyszkiewicz? Czy wybitna aktorka wróci do show-biznesu? 

 Słowa córki Beaty Tyszkiewicz nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Karolina Wajda zdradziła, dlaczego aktorka nie zamierza wracać do show-biznesu. Gwiazda polskiego kina nie chciałaby, by widzowie i fani widzieli ją w kiepskiej formie. Zależy jej na tym, by zapamiętano ją jako damę kina, serdeczną i o nieskazitelnym wizerunku. Z tego też powodu nie chce wyjechać do sanatorium.

Niestety kilka lat temu gwiazda podupadła na zdrowiu. Na szczęście zawsze mogła liczyć na wsparcie swoich córek, Karoliny i Wiktorii. To z nimi spędza najwięcej czasu. 

,,Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną", cytuje Karolinę Wajdę dziennik Super Express

Beata Tyszkiewicz odpoczywa w dworku w Głuchach pod Warszawą. Chociaż uwielbia czas spędzany w swoim warszawskim mieszkaniu, w którym mieszka z nią gosposia. Rodzina często odwiedza gwiazdę polskiego kina i dba o to, by niczego jej nie brakowało. 

A my życzymy dużo zdrowia!  

Beata Tyszkiewicz, VIVA! listopad 2009
Fot. Ryszard Horowitz

Beata Tyszkiewicz, VIVA! 10/2009
Fot. Ryszard Horowitz

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.