Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
Z OSTATNIEJ CHWILI

Beata Tadla wzięła ślub! Dziennikarka podzieliła się z fanami zdjęciami z uroczystości

Młodej parze serdecznie gratulujemy!

Gabriela Czernecka 16 lutego 2021 11:28
Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Beata Tadla wzięła ślub! Dziennikarka podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama. Dodała kilka fotografii, na których widzimy, jak wyglądała tego wyjątkowego dla niej dnia. Kim jest mąż Beaty Tadli i co wiemy o uroczystości? Poznajcie szczegóły.

Beata Tadla wzięła ślub

Beata Tadla wzięła ślub! Dziennikarka na swoim Instagramie zamieściła serię zdjęć, którą opatrzyła podpisem: „Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami”, podpisała wspólne zdjęcia z ukochanym.

W sierpniu 2020 roku Beata Tadla zaskoczyła fanów wiadomością o swoich zaręczynach. Wcześniej tożsamość wybranka jej serca owiana była tajemnicą. To się jednak zmieniło i dziennikarka postanowiła w końcu ukazać go światu. Ku radości swoich obserwatorów, wspólne zdjęcie opublikowała na Instagramie. „Kiedy jest miłość, wszystko samo się układa. Miłość jest największą siłą, jaka mnie napędza. Nie znam bardziej wartościowego paliwa. A kiedy kocham, to całym sercem, całą duszą, bo inaczej nie potrafię”, powiedziała dziennikarka w rozmowie dla VIVY!. Swoje słowa tym bardziej potwierdziła w sierpniu minionego roku, kiedy za pośrednictwem mediów społecznościowych obwieściła zaręczyny z nowym wybrankiem. Decyzję tę para podjęła zaledwie po miesiącu związku. „Jak ludzie trafiają na bliźniaczą duszę, to nie ma na co czekać”, tłumaczyła w rozmowie z Super Expressem.  

Zdjęcia ze ślubu Beaty Tadli

Dziś Beata Tadla jest już po ślubie. Mąż dziennikarki ma na imię Michał. Beata Tadla dopiero pod koniec ubiegłego roku opublikowała ich wspólne zdjęcie, które podpisała takimi słowami: „Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem”.  Co szczególnie zwraca uwagę na zdjęciach, to suknia ślubna Beaty Tadli. Dziennikarka postawiła na prostą, ale niezwykle elegancką suknię z długimi rękawami oraz sporym dekoltem w kształcie litery „v”. 

Młodej Parze serdecznie gratulujemy!  

Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.