Beata Pawlikowska i Danny Murdock, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Pawlikowska bierze ślub. Tak będzie wyglądać jej suknia ślubna!

Beata Pawlikowska i Danny Mordock niebawem staną na ślubnym kobiercu!

Gabriela Czernecka 7 lipca 2021 07:37
Beata Pawlikowska i Danny Murdock, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Beata Pawlikowska i Danny Mordock biorą ślub! Jedna z najpopularniejszych polskich podróżniczek powoli przygotowuje się do ślubu i ujawnia szczegóły ceremonii. Tak będzie wyglądała jej suknia ślubna!

Beata Pawlikowska i Danny Mordock biorą ślub

Oboje nie szukali miłości, lecz życie przygotowało dla nich inny scenariusz. Beata Pawlikowska i Danny Murdock poznali się cztery lata temu podczas jednej z egzotycznych podróży. W 2017 roku para zaręczyła się: „Każde z nas przez pewien czas żyło samotnie, więc wiemy, czym jest wolność, i oboje potrzebujemy przestrzeni. Szanujemy się wzajemnie. To bardzo pomaga w codziennym życiu. Ja bardzo wcześnie wstaję, idę biegać, a potem siadam do pisania nowej książki. Do południa każde z nas jest zanurzone we własnym świecie. Potem razem gotujemy obiad, pieczemy chleb, rozmawiamy, jeździmy rowerami, oglądamy filmy. Fantastycznie dogadujemy się we wszystkich sprawach i szanujemy te rzeczy, w których jesteśmy różni”, mówiła Beata Pawlikowska w wywiadzie dla magazynu VIVA!, którego udzielili w 2018 roku.  

Zobacz:  Beata Pawlikowska: „Marzyłam o tym, żeby być wciąż po prostu szczęśliwym człowiekiem”

Beata Pawlikowska i Danny Murdock, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Już wtedy narzeczony Beaty Pawlikowskiej mówił wprost, że czuje, że ona jest kobietą jego życia: „Szalenie chcę być z nią dzisiaj. Czy ją kocham? Absolutnie i bezwarunkowo. Czy potrzebne mi są przysięgi, żeby to udowodnić? Nie”, wyznał Danny Mordock. „To ludzka potrzeba, żeby być z kimś i dzielić z kimś życie. My świetnie się ze sobą bawimy, śmiejemy się przez cały czas. Jesteśmy dla siebie wzajemnie inspiracją. Na pewno jestem lepszą osobą, będąc z Beatą. Ten związek różni się od wszystkich moich poprzednich tym, że umiemy ze sobą rozmawiać. O dużych rzeczach, małych rzeczach, drobiazgach, o wszystkim”, dodał. Dziś para powoli przygotowuje się do ślubu. Co wiadomo o uroczystości? 

Zobacz: Beata Pawlikowska przeszła w życiu piekło. Tak udało się jej zerwać z mrocznąprzeszłością

Beata Pawlikowska o ślubie

Okazuje się, że Beata Pawlikowska już jakiś czas temu miała w planach stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety jej plany pokrzyżowała pandemia. W rozmowie dla Twoim Imperiumwyznała, że wraz z narzeczonym czekają aż w końcu będzie można podróżować i... zgodnie z zapowiedzią w jednym z wywiadów, Pawlikowska Mordock zamierzają wziąć... sto ślubów! Najpierw para chce wziąć ślub w Polsce, a następnie w Stanach Zjednoczonych: „Potem chcemy wziąć tradycyjny lokalny ślub w każdym miejscu, do którego razem dotrzemy w podróży. Ślub tahitański, hawajski, indiański, meksykański, masajski, indyjski - gdziekolwiek zaprowadzi nas wspólna droga”, wyznała.

Zobacz również: Beata Pawlikowska: „Marzyłam o tym, żeby być wciąż po prostu szczęśliwym człowiekiem”

Beata Pawlikowska nie ukrywa, że jest już gotowa, by stanąć na ślubnym kobiercu! Zdradziła nawet, jak będzie wyglądać jej suknia ślubna: „Będzie długa, biała i zwiewna, z odsłoniętymi ramionami. Romantyczna i piękna. Ale nie mam jeszcze tej sukni ani nawet gotowego projektu”, wyjawiła w rozmowie z Twoim Imperium. Pozostaje nam życzyć parze dużo miłości i z niecierpliwością czekamy na wiadomość o tym, że ceremonia już za nimi!   

Beata Pawlikowska, Danny Murdock, VIVA!
Fot. Olga Majrowska

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.