Powód nieporozumienia zaskakuje...

Rafał Kowalski 16 lipca 2018 12:28

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras nie są ze sobą już kilka lat, ale informacje na temat ich rzekomego konfliktu wciąż pojawiają się w mediach. Najnowsze doniesienia kolorowej prasy skupiają się wokół sprawy, w którą zamieszani mieli być nie tylko byli małżonkowie, ale także zmarły miesiąc temu brat piosenkarki, Jarosław Kozidrak. Podobno muzyk wraz z Andrzejem Pietrasem chcieli za plecami Beaty stworzyć drugi, konkurencyjny dla Bajmu zespół…

Beata Kozidrak o konflikcie z bratem i byłym mężem

Sprawą zajęli się dziennikarze Twojego Imperium. Powstały już nawet piosenki dla nowej grupy, podobno w klimacie dawnego Bajmu. Wybrano też wokalistkę Klaudię Karkut, czytamy w tygodniku. Młoda wokalistka zgodziła się skomentować wszystkie rewelacje i okazuje się, że tylko część z nich jest prawdą. To fakt, Jarek robił ze mną nowy projekt. Nie nowy Bajm, ale zupełnie nowy zespół. Jarek był po rozmowach z Andrzejem Pietrasem, który miał być menadżerem. Ale z oczywistych względów to już zamknięty temat, wyznała Karkut.

O komentarz pokusiła się także sama Beata Kozidrak, którą kolejne plotki bardzo zdenerwowały. Gwiazda nie ukrywa, że mimo rozstania z mężem, oboje nie chowają do siebie żadnej urazy. To bzdura! Nie wiem, kto wymyśla takie głupie historie! Co do Andrzeja to on stoi teraz obok mnie, więc jest to najlepszy dowód, że całą tę aferę zmyślono, powiedziała piosenkarka w rozmowie z dziennikarzami Twojego Imperium.

Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie artystka będzie mogła liczyć na więcej spokoju. Na dniach czekają ją bowiem kolejne letnie występy. Zespół Bajm też ma się świetnie i już w listopadzie wyrusza w jubileuszową trasę koncertową po całej Polsce. My nie możemy się doczekać!  

1/5
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras
Copyright @
1/5

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras pokłócili się o Bajm?

2/5
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Copyright @MICHAŁ PAŃSZCZYK
2/5

Wokalistka zaprzecza!

3/5
Nie żyje Jarosław Kozidrak, brat Beaty Kozidrak, współzałożyciel Bajmu
Copyright @PAP
3/5

Kolorowe media rozpisywały się, że brat i były mąż Beaty chcieli założyć drugi zespół

4/5
Beata Kozidrak, Andrzej Pietras
Copyright @REPORTER
4/5

Pomysł faktycznie się zrodził, ale nie poróżnił byłych małżonków

5/5
Beata Kozidrak przegląda się w lustrze
Copyright @Michał Pańszczyk
5/5

Piosenkarka zapewnia, że ma dobre relacja z Andrzejem Pietrasem

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.