Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Kozidrak zaprosiła byłego męża na Wigilię: „Mam nadzieję, że je przyjmie’’

Damian Duda 19 grudnia 2017 08:20
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

 

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wrócili do siebie? Artystka spędzi ze swoim byłym mężem zbliżające się święta!

 

Zobacz też: „Jeśli będę chciała kiedyś odejść, zrobię to z klasą”. Beata Kozidrak o życiu na scenie i... zwyczajnym życiu

Beata Kozidrak wróciła do byłego męża?

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras przez lata byli uważani za małżeństwo idealne. Niestety, jak się później okazało, to wyobrażenie było złudne. Na jaw wyszły liczne zdrady oraz romanse męża artystki. A rozwód, o którym mówili wszyscy, był jednym z najgorętszych tematów w mediach w całej Polsce. Wokalistka miała ułożyć już swoje życie na nowo z młodszym od siebie mężczyzną, jednak artystka nie dementowała plotek, starając się chronić swoją prywatność za wszelką cenę. Tym samym nie odnosiła się do informacji, które pojawiały się w prasie kolorowej. Jak donosi magazyn „Party’’, relacje pomiędzy byłymi małżonkami są dużo lepsze! Czy Kozidrak wybaczyła swojemu wieloletniemu partnerowi?

 

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, FB
Fot. East News

Święta w domu Beaty Kozidrak

Wigilia, którą gwiazda zamierza wyprawić w swoim warszawskim domu, będzie na pewno bardzo okazała. Jak czytamy w najnowszym „Party’’, artystka spodziewa się na niej blisko dwadzieścia osób. Wśród zaproszonych gości znalazł się były mąż Beaty Kozidrak, Andrzej Pietras. „Wigilia to wyjątkowy czas, więc mam nadzieję, że je przyjmie. A korzystając z okazji, chcę wszystkim życzyć świąt, które łączą, a nie dzielą’’, wyznała gwiazda. Świetna to niejedyny czas, w którym Beata Kozidrak i Andrzej Pietras będą mieli kontakt. Przyszły rok to przede wszystkim wyjątkowy jubileusz zespołu Bajm. Czterdzieste urodziny bandu to czas wyjątkowych koncertów, które zaplanowano w całej Polsce.

 

Beata Kozidrak
Fot. East News

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.