Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Kozidrak zaprosiła byłego męża na Wigilię: „Mam nadzieję, że je przyjmie’’

Damian Duda 19 grudnia 2017 08:20
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

 

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wrócili do siebie? Artystka spędzi ze swoim byłym mężem zbliżające się święta!

 

Zobacz też: „Jeśli będę chciała kiedyś odejść, zrobię to z klasą”. Beata Kozidrak o życiu na scenie i... zwyczajnym życiu

Beata Kozidrak wróciła do byłego męża?

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras przez lata byli uważani za małżeństwo idealne. Niestety, jak się później okazało, to wyobrażenie było złudne. Na jaw wyszły liczne zdrady oraz romanse męża artystki. A rozwód, o którym mówili wszyscy, był jednym z najgorętszych tematów w mediach w całej Polsce. Wokalistka miała ułożyć już swoje życie na nowo z młodszym od siebie mężczyzną, jednak artystka nie dementowała plotek, starając się chronić swoją prywatność za wszelką cenę. Tym samym nie odnosiła się do informacji, które pojawiały się w prasie kolorowej. Jak donosi magazyn „Party’’, relacje pomiędzy byłymi małżonkami są dużo lepsze! Czy Kozidrak wybaczyła swojemu wieloletniemu partnerowi?

 

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, FB
Fot. East News

Święta w domu Beaty Kozidrak

Wigilia, którą gwiazda zamierza wyprawić w swoim warszawskim domu, będzie na pewno bardzo okazała. Jak czytamy w najnowszym „Party’’, artystka spodziewa się na niej blisko dwadzieścia osób. Wśród zaproszonych gości znalazł się były mąż Beaty Kozidrak, Andrzej Pietras. „Wigilia to wyjątkowy czas, więc mam nadzieję, że je przyjmie. A korzystając z okazji, chcę wszystkim życzyć świąt, które łączą, a nie dzielą’’, wyznała gwiazda. Świetna to niejedyny czas, w którym Beata Kozidrak i Andrzej Pietras będą mieli kontakt. Przyszły rok to przede wszystkim wyjątkowy jubileusz zespołu Bajm. Czterdzieste urodziny bandu to czas wyjątkowych koncertów, które zaplanowano w całej Polsce.

 

Beata Kozidrak
Fot. East News

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?