NOWY NUMER VIVY!

„Szukam pomysłu na siebie”. Beata Jałocha w EKSKLUZYWNYM VIDEO opowiada o życiu po wypadku

Olga Figaszewska 22 września 2017 07:00

Cztery lata temu spadł na nią samobójca i wywrócił jej życie do góry nogami. Beata Jałocha spełnia marzenia, pracuje, uprawia sporty i ma marzenia. Chciałaby by w Polsce powstał ośrodek dla ludzi z urazem rdzenia kręgowego. „Fajnie byłoby, gdyby mój wypadek przekuł się na coś wartościowego. Wtedy to miałoby dla mnie sens”, mówi Beata Jałocha w poruszającej rozmowie z Beatą Nowicką.

 

Zobacz też: „Koncentruję się na teraźniejszości”. Beata Jałocha spełnia swoje marzenia i walczy o tytuł Miss!

 

Beata Jałocha o dniu wypadku i życiu po nim

Największym wsparciem była dla niej najbliższa rodzina. Czy wraca myślami do tego dnia po wypadku?
„Nie wracam. Wychodzę z założenia, że nie warto wracać do rzeczy, z którymi nic nie możesz zrobić. Możliwe też, że jest to mechanizm obronny, że te wspomnienia wciąż są dla mnie zbyt trudne, żeby dopuścić je do siebie. Wydaje mi się, że nie przepracowałam tego wypadku w głowie. Nie miałam specjalnej terapii. Kiedyś rozmawiałam z osobą, która miała podobne przeżycia, ale lżejsze, i była zdziwiona, że ja to tak zostawiłam. Że przeszłam nad tym do porządku dziennego”, mówi w wywiadzie Beata Jałocha.

 

Dziś jest cały czas nastawiona na działanie. Myśli, planuje, zastanawia się. Ma potrzebę robienia tylu rzeczy, bo świat jej sprzyja. Ta siła płynie z ludzi, którzy ją otaczają. Pojawiają się nowe sytuacje. Szkoda nie spróbować, prawda?

 

Zobacz też: „Latanie pomaga mi uwolnić się od emocji…”. Beata Jałocha w EKSKLUZYWNYYM VIDEO opowiada nam o swojej pasji do latania. Co jeszcze w nowej VIVIE!?

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 19/2017?

Minął rok od głośnego ślubu Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Czy to możliwe, żeby między dwojgiem ludzi było wciąż tak dobrze? Beata Jałocha, cztery lata po wypadku ma szansę zostać najpiękniejszą kobietą świata na wózku. W VIVA! Autorytety: Pasjonująca rozmowa z Ryszardem Horowitzem, artystą, który uczynił z reklamy sztukę.  A także, autorka popularnego kulinarnego bloga, Marta Dymek, opowiada, jak to jest być weganką wśród mięsożerców.  Księżna Kate po raz trzeci zostanie mamą. I znów będzie musiała stawić czoło rodzinie królewskiej. Dlaczego?

 

Nowa VIVA! z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem w kioskach już od 21 września!

 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Zobacz też: „To kolejny krok w budowaniu mojego życia na nowo”. Beata Jałocha w EKSKLUZYWNYM WYWIADZIE VIVY!

 

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.