najmlodszy syn trumpa czym sie zajmuje
Fot. Chip Somodevilla / Staff / Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Barron Trump skończył 15 lat. Jak dziś wygląda życie najmłodszego syna byłego prezydenta USA?

Wzbudza kontrowersje tak jak jego rodzice

Aleksandra Andrzejak 24 marca 2021 16:57
najmlodszy syn trumpa czym sie zajmuje
Fot. Chip Somodevilla / Staff / Getty Images

Barron Trump jest najmłodszym synem Melanie i Donalda. Właśnie skończył 15 lat, czym dumna mama pochwaliła się na swoim koncie na Twitterze. Wpis wzbudził kontrowersje wśród obserwujących.

Barron Trump: najmłodszy syn Donalda Trumpa

Melanie i Donald Trump poznali się podczas Fashion Week'u w Nowym Jorku w 1998 roku. Donald był już  wtedy w separacji ze swoją drugą żoną. Para wzięła ślub 22 stycznia 2005 roku w kościele na Florydzie. Na ich hucznym weselu bawiło się aż 300 gości. Przyjęcie odbyło się w rezydencji Mar-a-Lago należącej do Trumpa. 20 marca 2006 roku na świat przyszedł ich syn Barron. 

Barron Trump ukończył Columbia Grammar & Preparatory School na Manhattanie. W momencie objęcia przez Donalda Trumpa prezydentury USA Barron miał 10 lat. Przez pierwsze miesiące po objęciu urzędu przez ojca, Barron wraz z matką mieszkali w Nowym Jorku. Melanie nie chciała, aby ten przerywał obowiązki szkolne. Postanowili zaczekać do końca semestru i wtedy przeprowadzić się do Białego Domu.

czym zajmuje sie barron trump
Fot. John Moore / Staff / Getty Images

Barron Trump, Donald Trump, lipiec 2016

Co dziś robi Barron Trump?

Barron Trump obecnie jest uczniem St. Andrew's Episcopal School w Potomac w stanie Maryland. Według specjalistów w przyszłości zawojuje świat finansów. Prywatnie Barron pasjonuje się piłką nożną, footballem amerykańskim oraz golfem. Zainteresowań syna nie popiera Donald Trump. Chłopiec jest również fanem sneakersów, zaś jego ulubioną marką jest New Balance. Barron jest bardzo wysoki i już w zeszłym roku przerósł ojca o głowę. 

co dzis robi maly trump
Fot. Tasos Katopodis / Stringer / Getty Images

Barron Trump, Donald Trump, Melania Trump, sierpień 2020

Po zakończeniu kadencji i przegranych wyborach rodzina przeprowadziła się na Florydę. Melanie nie jest już tak aktywna w social mediach jak wcześniej. Wyjątek zrobiła z okazji 15 urodzin Barrona. Na swoim profilu na Twitterze była pierwsza dama pokazała zdjęcie balonów z helem w kształcie liczby 15. Czujnym obserwatorom nie umknął fakt, że wspomniane balony są w czarnym kolorze. W komentarzach zarzucano Melanie, że urodziny syna to radosne wydarzenie i dekoracje powinny mieć inny kolor.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.