Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Barbara Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek! Jest naprawdę duży

Aktorka już za cztery miesiące zostanie po raz drugi mamą...

Konrad Szczęsny 3 maja 2020 22:44
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży – podał w niedzielę wieczorem magazyn Party. Aktorka i jej mąż Rafał Szatan spodziewają się drugiego dziecka. To już piąty miesiąc! Gwiazda przez długi czas ukrywała ten fakt przed fanami i mediami, jednak dociekliwi kilka razy dopytywali o jej stan błogosławiony, patrząc na niektóre zdjęcia. Ona konsekwentnie milczała... Aż do teraz. Aktorka pokazała brzuszek i potwierdziła medialne doniesienia. 

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży

To wielka radość dla pary! Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan przez długi czas starali się o drugie dziecko. Jednak z uwagi na boreliozę, na którą cierpi aktorka, było to znacznie utrudnione, o czym otwarcie mówiła w wywiadach. W ostatnim czasie jednak internauci i fani zwracali uwagę na stylizacje gwiazdy. Wybierała ona przede wszystkim luźne garnitury, które miały zamaskować krągłości. Jednak zdjęcie, które niedawno zamieścił na swoim InstaStories Rafał Szatan, wywołało lawinę spekulacji. Widać było na nim wyraźnie powiększony brzuszek gwiazdy.

Do ciąży Barbary Kurdej-Szatan w trakcie spotkania online nawiązali również Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Reakcja aktorki dawała do myślenia, bo poproszona o komentarz, gorączkowo zaczęła machać rękami i nie odniosła się do pytania, tak jakby chciała, by ten fakt przez jakiś jeszcze czas pozostał ścisłą tajemnicą.

Teraz wszystko stało się jasne!

Barbara Kurdej-Szatan pokazała ciążowy brzuszek

Na okładce najnowszego wydania „Party” czytamy, że Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż spodziewają się drugiego dziecka. Aktorka potwierdziła tę radosną nowinę w rozmowie z magazynem. Zgodnie z podanymi informacjami, to już piąty miesiąc.

Chwilę później na swoim Instagramie opublikowała rozczulającą fotografię, na której pozuje z mężem Rafałem. Trzyma on rękę na jej wyraźnie zaokrąglonym brzuszku i całuje małżonkę w policzek. Uwagę fanów zwrócił również podpis, w którym aktorka potwierdziła, że spodziewają się dziecka.

„Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem :))) przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące :P ale teraz już naprawdę 🤰Czekamy na małego szkraba ! :))))) i ściskamy Was wszystkich 💙 Szatany 😈”, napisała poruszona.

Pod zdjęciem zaroiło się od gratulacji dla przyszłych rodziców i najlepszych życzeń dla nich oraz maleństwa. My również się do nich dołączamy!  

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży. Informację tę podał dwutygodnik Party:

Barbara Kurdej-Szatan jest już w piątym miesiącu ciąży. Urodzi więc prawdopodobnie we wrześniu tego roku: 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.