GrandFront 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM, Robert Wolański, Marlena Bielińska/MOVE
SUKCES VIVY!

Wielki sukces. VIVA! wśród najlepszych. Aż dwie okładki nagrodzone w prestiżowym konkursie GrandFront 2017!

Beata Nowicka 16 maja 2017 18:00
GrandFront 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM, Robert Wolański, Marlena Bielińska/MOVE

W konkursie GrandFront magazyn Viva! dostał aż dwie nagrody! Prawie 200 redakcji zgłosiło prawie 300 prac w 9 kategoriach dla prasy drukowanej. Zwycięzców Konkursu wyłoniło 30-osobowe jury, którego członkami są uznani twórcy grafiki prasowej, redaktorzy i wydawcy.

Nasze wyróżnione okładki to: Viva!Happy z Margaret i Viva! z Dodą.
 

Oto co o sukcesie Vivy! mówią współtwórcy nagrodzonych okładek.

Marek Knap, dyrektor artystyczny magazynu Viva!:

„Sesja pięciu okładek Viva!Happy jest próbą sprowadzenia pięciu tak różnych osobowości do momentu ekspozycji nieskrępowanej radości, który fotografka Marlena Bielińska ujawniła nie tylko w pięknym, szczerym i nieskrępowanym uśmiechu, lecz także, i i to we wszystkich pięciu przypadkach, tym szczególnym błyskiem w oku, który powoduje, że portret staje się jak magnes. Szlachetną czernią i bielą jeszcze bardziej pogłębiłem syntezę formy uwypuklając obserwację Marleny”.


 

Paulina Aleksiejuk, producentka sesji w magazynie Viva i Viva!MODA:

„Przygotowanie Viva!Happy trwało trzy dni. Ogromne wyzwanie jeszcze większa satysfakcja. Osiemnaście gwiazd na planie! Wystarczyło, że jeden z naszych zapracowanych gości spóźnił się choćby o akademicki kwadrans, a cały scenariusz nagle sypał jak talia kart. Ale atmosfera na planie zdjęciowym była niezwykła, spontaniczna, energetyczna. Niektóre duety na przykład Piotr Najsztub i Szymon Majewski czy Małgosia Socha i Ania Dereszowska to były wulkany energii i radości. Wszyscy potrafili bawić się na luzie, z dystansem do siebie choć stanęli przed niemal aktorskim zadaniem. Producent do każdej sesji przygotowuje się w indywidualnym sposób, ja miałam 18 bohaterów. Zapanowanie na tymi indywidualnościami i osobowościami było dla mnie prawdziwym chrztem bojowym. To były moje pierwsze dni w pracy”.

Jola Czaja, stylistka gwiazd, magazyn Viva! i Viva!MODA:

„Gigantyczne wyzwanie z taką ilością gwiazd, bo każdy z bohaterów zobowiązuje do szczególnej kreatywności. W tej sesji chodziło o to, żeby z każdej z gwiazd wydobyć charakterystyczny uśmiech, na tyle uniwersalny, żeby symbolizował stan happy. Tak zacne grono sprawiło. że współpraca na planie była czystą przyjemnością. A fotografka Marlena Bielińska stanowiła „kropkę nad i” całej sesji, gdyż jej warsztat i doświadczenie zapewniło nam sukces, który świętowaliśmy wczoraj dostając dwie nagrody. Miło wiedzieć, że nasze gusty zostały nagrodzone przez tak zacne jury”.

„Pracowałam z Dodą od samego początku jej kariery. Miałam możliwość kreowania wielu jej okładek i wielu sesji wizerunkowych wokalistki. To jest ogromne wyróżnienia, że ostatnia okładka budzi ciekawość, a wręcz zachwyt, ponieważ świadczy, o tym że jako stylistka wciąż tropię trendy modowe”.

Polecamy też: „People” ma ranking Najseksowniejszych, a w VIVIE! mamy Najpiękniejszych! Pamiętacie laureatów?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?