Anne Hathaway
Fot. East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Anne Hathaway po raz drugi została mamą!

Informację przekazały zachodnie media

Ksenia Krasko 10 grudnia 2019 12:15
Anne Hathaway
Fot. East News

Anne Hathaway została mamą! W lipcu tego roku ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka rzadko opowiada o życiu prywatnym, ale wtedy opublikowała selfie na swoim Instagramie, pokazując zaokrąglony brzuszek i przekazując ważną wiadomość dla innych rodziców.

Anne Hathaway urodziła drugie dziecko

Anne Hathaway i Adam Schulman wychowują już trzyletniego syna Jonathana, który urodził się cztery lata po ich ślubie. Aktorka poślubiła aktora i biznesmena we wrześniu 2012 roku, podczas kameralnej ceremonii w prywatnej posiadłości w Kalifornii.

Gwiazda przekazała radosną nowinę o powiększeniu rodziny za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Ujawniła też, że zajście w ciążę nie było dla niej łatwe, ze względu na problemy zdrowotne. „[...] Chcę powiedzieć wszystkim, którzy przeszli przez piekło, związane z nieudanymi próbami zajścia w ciążę i niepłodnością, że żadna z moich ciąż nie była łatwa”, napisała wtedy. „Przesyłam wam dużo miłości”, dodała.

Anne Hathaway nie odniosła się jeszcze do doniesień mediów, ale portal Daily Mail opublikował zdjęcia aktorki i jej męża, które nie pozostawiają wątpliwości.

Gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anne Hathaway (@annehathaway)

Anne Hathaway i Adam Shulman

Fot. Matt Baron/BEI/REX/Shutterstock/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.