Anne Hathaway
Fot. East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Anne Hathaway po raz drugi została mamą!

Informację przekazały zachodnie media

Ksenia Krasko 10 grudnia 2019 12:15
Anne Hathaway
Fot. East News

Anne Hathaway została mamą! W lipcu tego roku ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka rzadko opowiada o życiu prywatnym, ale wtedy opublikowała selfie na swoim Instagramie, pokazując zaokrąglony brzuszek i przekazując ważną wiadomość dla innych rodziców.

Anne Hathaway urodziła drugie dziecko

Anne Hathaway i Adam Schulman wychowują już trzyletniego syna Jonathana, który urodził się cztery lata po ich ślubie. Aktorka poślubiła aktora i biznesmena we wrześniu 2012 roku, podczas kameralnej ceremonii w prywatnej posiadłości w Kalifornii.

Gwiazda przekazała radosną nowinę o powiększeniu rodziny za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Ujawniła też, że zajście w ciążę nie było dla niej łatwe, ze względu na problemy zdrowotne. „[...] Chcę powiedzieć wszystkim, którzy przeszli przez piekło, związane z nieudanymi próbami zajścia w ciążę i niepłodnością, że żadna z moich ciąż nie była łatwa”, napisała wtedy. „Przesyłam wam dużo miłości”, dodała.

Anne Hathaway nie odniosła się jeszcze do doniesień mediów, ale portal Daily Mail opublikował zdjęcia aktorki i jej męża, które nie pozostawiają wątpliwości.

Gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anne Hathaway (@annehathaway)

Anne Hathaway i Adam Shulman

Fot. Matt Baron/BEI/REX/Shutterstock/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.