Anne Hathaway
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Anne Hathaway otwarcie wspiera wszystkie osoby, które zmagają się z niepłodnością

Aktorka wyznaje, że z trudem zaszła w ciążę po raz drugi

Ksenia Krasko 30 lipca 2019 10:57
Anne Hathaway
Fot. East News

Anne Hathaway, znana z takich filmów jak Diabeł ubiera się u Prady i Pamiętnik księżniczki, podzieliła się niedawno z fanami szczęśliwą informacją, że po raz drugi zostanie mamą. Jednocześnie wyznała, że druga ciąża nie była łatwa i wsparła wszystkie pary, które zmagają się z podobnym problemem.

Anne Hathaway o komplikacjach ciążowych

Anne Hathaway po raz kolejny porusza trudny temat komplikacji, jakie mogą wynikać przy planowaniu ciąży. Aktorka i mama trzyletniego syna, którego wychowuje wraz z mężem Adamem Shulmanem, okazała wsparcie osobom, zmagającym się z niepłodnością i nieudanymi próbami poczęcia, a także dodała, że żadna z jej ciąż nie była łatwa.

„Jestem naprawdę szczęśliwa. Druga ciąża marzyła mi się bardzo długo. Udało się”, przyznała Hathaway podczas konferencji prasowej Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych w Beverly Hills. Szczerze opowiedziała też o trudnościach, jakie napotkała i o tym, dlaczego mówi o nich głośno.

Anne Hathaway zwróciła uwagę na fakt, że istnieje „jednostronna narracja” na temat tego, co mówimy o ciąży, ponieważ niepłodność traktuje się jak temat tabu. Przez to przyszli rodzice czują się samotni w swoich staraniach o dziecko. „Oczywiście to cudowne, że możemy podzielić się naszym szczęściem z innymi, ale nie zawsze takie chwile wypełnione są tylko szczęściem. Często za tym stoi ból. Uważam, że jest wynikiem tego, że te kobiety czują, że są jedyne, które przez to przechodzą”, powiedziała w rozmowie z Entertainment Tonight.

„Nie było tak, że po prostu machnęłam magiczną różdżką i powiedziałam Chcę być w ciąży, wow, podziałało, podziwiajcie mój brzuch!. To bardziej skomplikowane”, wyznała Hathaway.

„Wiedziałam, że moje ogłoszenie sprawi, że ktoś poczuje się jeszcze gorzej, ponieważ – i to nie jest ich wina – po prostu nie możesz nic na to poradzić, kiedy marzysz o czymś tak bardzo, i wydaje ci się, że przytrafia się wszystkim innym oprócz ciebie”, powiedziała aktorka. „Chciałam tylko, żeby te osoby wiedziały, że ​​są częścią mojej historii, i że moja historia też nie miała samych szczęśliwych chwil”.

Hathaway poinformowała o drugiej ciąży pod koniec lipca. „To nie jest dla filmu... Żarty na bok, chcę powiedzieć wszystkim, którzy przeszli przez piekło, związane z nieudanymi próbami zajścia w ciążę i niepłodnością, że żadna z moich ciąż nie była łatwa”, wyznała wtedy na swoim Instagramie.

Pomimo przygotowywania się do podwójnego macierzyństwa, aktorka nie zrezygnowała z pracy. Teraz promuje swój nowy projekt – romantyczny serial komediowy Modern Love, którego scenariusz oparty jest na rubryce publikowanej w The New York Times, zawierającej prawdziwe historie miłosne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anne Hathaway (@annehathaway)

Fot. Matt Baron/BEI/REX/Shutterstock/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.