Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Angelina Jolie zabrania córce kontaktów z ojcem!

„Nigdy więcej nie zobaczysz Brada!”

Weronika Kostyra 22 października 2019 12:59
Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News

Chociaż Angelina Jolie i Brad Pitt koszmar rozwodu mają już za sobą, ich dzieci wciąż cierpią z powodu rozstania rodziców. Szczególnie źle sytuację znosi Shiloh, najstarsza biologiczna córka pary. Dziewczyna wkracza w trudny okres dojrzewania i potrzebuje obojga rodziców. Większość czasu spędza jednak z mamą, która na co dzień opiekuje się nią i rodzeństwem. Kiedy ogłosiła jej, że chce częściej widywać się tatą, Angelina Jolie wpadła w szał.

Shiloh nie może spotykać się z tatą?

Obecnie relacje między Angeliną Jolie a Shiloh są bardzo napięte. Wszystko przez to, że mama nie zgadza się, by jej córka widywała się z ojcem tak często, jak chce. Aktorka nie potrafi wybaczyć byłemu mężowi sytuacji, do której doszło kilka lat temu. Mowa o awanturze jaka rozegrała się między małżonkami na pokładzie prywatnego samolotu. Brad Pitt był wówczas pod wpływem alkoholu. Zachowywał się agresywnie. W obronie Angeliny Jolie stanął ich najstarszy syn Maddox. Plotkowano, że wtedy Brad Pitt miał go uderzyć. Od tamtej pory aktorka ma obawy za każdym razem, kiedy dzieci zostają z ojcem, mimo że Brad Pitt przestał pić, przeszedł terapię i obiecał poprawę.

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że Shiloh jeszcze mocniej zatęskniła za ojcem. Angelina Jolie zabrała ze sobą dzieci w podróż promującą jej najnowszy film Czarownica 2. Razem odwiedzili Azję i Europę, ale dla Shiloh był to dodatkowy czas z dala od taty. Kiedy podzieliła się swoimi odczuciami z mamą usłyszała zdecydowaną odmowę. „Nigdy więcej nie zobaczysz Brada!”, powiedziała podobno aktorka. „Shiloh jest znacznie bardziej powściągliwa niż jej rodzeństwo, ale ostatnio, podczas gdy wszyscy byli w tej podróży po Europie, w końcu opowiedziała o swoich prawdziwych uczuciach – że tęskni za tatą i chce go widywać częściej. Poprosiła o powrót do domu do Los Angeles i pozostanie z ojcem podczas podróży jej mamy. Angelina była przerażona i nawet nie udawała, że ​​o tym myśli – natychmiast powiedziała nie”, zdradził informator magazynu OK!. 

Brad Pitt, Shiloh, Maddox, Knox
Fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

Angelina Jolie, Shiloh, Zahara
Fot. Getty Images

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!