Angelina Jolie, Marcheline Bertrand, main topic
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

„Dałabym wszystko, żeby móc ją mieć tu ze mną’’. Angelina Jolie we wzruszających słowach wspomina swoją matkę

Damian Duda 2 czerwca 2017 07:00
Angelina Jolie, Marcheline Bertrand, main topic
Fot. East News

Rozwód Angeliny Jolie i Barda Pitta był szeroko komentowany w mediach na całym świecie. Nikt nie miał wątpliwości, że to rozstanie przejdzie historii. Podział majątku oraz opieki nad dziećmi — to niewielka część tematów, które na przestrzeni miesięcy były poruszone w kontekście Angeliny i Brada.

Zobacz też: Brad Pitt mówi o alkoholizmie i patrzy przenikliwym wzrokiem. Ta sesja przejdzie do historii!

Brad Pitt o alkoholizmie

Do historii przejdzie wywiad, którego Brad Pitt udzielił magazynowi GQ. Po raz pierwszy aktor opowiedział o swojej walce z nałogiem.

„Szczerze mówiąc, potrafiłem opić Rosjanina jego własną wódką. Byłem w tym dobry, wręcz profesjonalny. Piłem za dużo i to stało się problemem. Cieszę się, że minęło już pół roku, odkąd jestem trzeźwy. To słodko-gorzki czas, podczas którego odzyskałem czucie w palcach”, wyznał Pitt.

Zdaniem osób z otoczenia gwiazdorskiej pary, to alkohol był jednym z najważniejszych czynników, który przyczynił się do rozstania Brada i Angeliny. Media cytowały jeden incydent, kiedy w trakcie lotu samolotem syn pary, Maddox, stanął w obronie matki, za co dostał od pijanego ojca w twarz.

Angelina Jolie o macierzyństwie

Aktorka udzieliła wywiadu francuskiej edycji Elle, w którym ani słowa nie powiedziała o rozwodzie z Bradem Pittem.

Aktorka w rozmowie z dziennikarką magazynu, która jest również jej przyjaciółką, Marianne Pearl, opowiedziała o relacji ze swoją matką. Marcheline Bertrand zmarła 10 lat temu po trwającej 7,5 roku walce z rakiem jajników. Angelina twierdzi, że jej matka świetnie sprawdziłaby się w roli babci.

Jako babcia by rozkwitła. Wiem, jak wiele by poświęciła dla nich i jest mi smutno, że je to ominęło. Dałabym wszystko, żeby móc ją mieć tu ze mną. Potrzebowałam jej. Często z nią rozmawiam w myślach i próbuję zgadnąć, co by mi powiedziała i jakich rad by mi udzieliła’’, wyznała Jolie.

Gwiazda wyznała, że chce być dla swoich dzieci wzorem do naśladowania, a jednym ze sposobów wychowania jest jej zdaniem uważne słuchanie.

„To największy dar, a zarazem odpowiedzialność. Oznacza, że musisz robić wszystko, aby żyć w zgodzie ze swoimi wartościami i starać się być przykładem dla dzieci. Staram się wskazywać im drogę będąc dla nich wzorem do naśladowania, będąc świadomą potrzeb innych oraz będąc odpowiedzialną. Wspieram ich, żeby miały szersze spojrzenie na świat. Ale naprawdę, jedynym sposobem na to, żeby je wychować, to uważne słuchanie. Prawdopodobnie to najważniejsza rzecz, jaką każdy rodzic może robić. Są bardzo zaradnymi dziećmi, ale to nadal dzieci. Równie bardzo potrzebują pomocy w zrozumieniu gorzkich prawd życia, co potrzebują tego, co wszyscy opieki i miłości’’, powiedziała aktorka.

Zobacz też: Angelina Jolie żałuje rozwodu z Bradem Pittem? Sensacyjne doniesienia zza Oceanu!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…