Angelika Jurkowianiec, Miss Polski 2023, życie prywatne
Fot. Instagram @AngelaJurkowianiec
O TYM JEST GŁOŚNO

Pracuje w klinice stomatologicznej, ma niezwykłe pasje... Taka jest nowa Miss Polski prywatnie!

Kim jest Angelika Jurkowianiec?

Rafał Kowalski 17 lipca 2023 08:41
Angelika Jurkowianiec, Miss Polski 2023, życie prywatne
Fot. Instagram @AngelaJurkowianiec

Za nami emocje niedzielnego wieczoru. podczas którego poznaliśmy nową Miss Polski. Siłą głosów ten niezwykły tytuł odebrała Angelika Jurkowianiec pochodząca z województwa opolskiego. Co o niej wiemy? To właśnie ona przez najbliższy rok będzie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej…

Angelika Jurkowianiec nową Miss Polski. Jaka jest prywatnie?

Ma 26 lat i pochodzi z Namysłowa w województwie opolskim. Wciąż się edukuje, ale już pracuje i ma na siebie konkretny plan. „Studiuję Analitykę Medyczną na IV roku Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy i chciałabym w przyszłość być specjalistą ds. Marketingu/Project Management w branży modowej. Pracuję w klinice stomatologicznej jako asystentka”, napisała nowa Miss Polski na profilu konkursu.

Prywatnie od dziecka uwielbia jazdę konno oraz rośliny. Tych egzotycznych ma w swoim domu około 40 rodzajów. Uwielbia pływać. Jest też uzdolniona  artystycznie. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia i gra na gitarze oraz pianinie.

Czytaj też: Wspierał ją, gdy były mąż porwał jej córkę. Związek Anny Samusionek i Jerzego Czarkwianiego zakończył się nagle

Co ciekawe, ma też za sobą już wiele doświadczeń w branży modowej. „Jako 16-latka zostałam modelką i rozpoczęłam współpracę z agencjami w Polsce i na świecie z IMG w Paryżu. Modelką byłam 5 lat, w ciągu tego czasu zwiedziłam kawałek świata i pracowałam dla przeróżnych projektantów. Występowałam na wybiegach w Barcelonie, Madrycie, Berlinie. Byłam w magazynie L’officiel Japan, Grazia, Mirror, Elle Girl i wielu innych”, przyznała.

Angelika Jurkowianiec umie też pięknie mówić o tym, co już się jej udało. „Jestem dumna z tego, co do tej pory osiągnęłam. Ukończyłam liceum z dobrymi wynikami na maturze. Dostałam się na dobre studia, które za 1,5 roku kończę. Za to ,że odważyłam się na adopcje i mam najwspanialszego psa jakiego mogłam sobie wymarzyć. Za to, że mam przyjaciółki od podstawówki, wiec już prawie 17 lat i mamy znakomity kontakt przez cały czas, chociaż mieszkamy od siebie 500 km. Z rozwinięcia mojego profilu na Instagramie, gdzie mam aktualnie 107 tysięcy obserwujących”, czytamy w jej bio.

Nowa Miss Polski ceni szczerość w biznesie i relacjach rodzinnych. Poza tym ważne są też dla niej rzetelność i pełne zaangażowanie. Tego ostatniego na pewno jej teraz nie zabraknie.

Fot. Pawel Wodzynski/East News

Nagrody w Konkursie Miss Polski 2023

Jak czytamy w informacji prasowej organizatora konkursu, Angelika Jurkowianiec została posiadaczką wielu cennych nagród.

Główną nagrodą dla zdobywczyni tytułu Miss Polski 2023 jest nagroda pieniężna w wysokości 60000 złotych.

Czytaj też: Omenaa Mensah i Rafał Brzoska odnowili przysięgę małżeńską! Tak wyglądał ich drugi ślub

Poza tym Najpiękniejsza Polka otrzymała skuter, hulajnogę elektryczną, komplet złotej biżuterii, całoroczną obsługę fryzjersko – kosmetyczną, garderobę od sponsorów oraz pakiet szkoleń, dostosowanych do jej potrzeb.

Serdecznie gratulujemy! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.