GARDEROBA ANETY KRĘGLICKIEJ VIVA! MODA JESIEŃ 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
Z ŻYCIA GWIAZD

Aneta Kręglicka odsłoniła płaski brzuch i wprawiła fanów w osłupienie! Ale figura

Internauci przecierają oczy ze zdumienia i nie szczędzą jej komplementów

Konrad Szczęsny 13 lutego 2023 07:44
GARDEROBA ANETY KRĘGLICKIEJ VIVA! MODA JESIEŃ 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Jej życie nieodwracalnie zmieniło się 22 listopada 1989 roku. Wówczas Aneta Kręglicka – ówczesna Miss Polonia – jako pierwsza Polka w historii zdobyła tytuł Miss Świata. Na powtórzenie tego dokonania musieliśmy czekać aż 32 lata – w 2021 po koronę sięgnęła Karolina Bielawska. Jak dziś wygląda życie pierwszej miss? Wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio 57-latka podzieliła się na swoim profilu zdjęciami, na których eksponuje płaski, wysportowanych brzuch! Fani oniemieli z wrażenia...

Aneta Kręglicka pokazała brzuch. Tak wygląda teraz Miss Świata 1989

Tytuł, który zdobyła trzy dekady temu, otworzył jej drzwi do wielkiej kariery. Nigdy jednak nie była jedną z tych dziewczyn, które emocjonowały się wyborami miss. Znała biegle język angielski i włoski, kształciła się, wiedziała, że w przyszłości chce rozkręcić własny biznes (założyła po studiach agencję reklamową). Gdy została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą świata, miała tylko jedno pragnienie...

Chciałam być traktowana poważnie. Za wszelką cenę chciałam udowodnić, że jestem warta więcej. Ja jestem Zosią Samosią, lubię dochodzić do rzeczy sama, lubię stanowić o sobie. Nie lubię być od nikogo i niczego uzależniona. Ten konkurs przekonał mnie, że mam siłę założyć swoją firmę i nigdy w życiu od tamtej pory dla nikogo nie pracowałam”, deklarowała w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Z okazji 30. rocznica uzyskania korony Miss Świata zamieściła w sieci sentymentalny wpis, w którym potwierdziła te słowa. „Dzisiaj oceniam to wyłącznie pozytywnie. Przygoda życia, która sprawiła, że poznałam siebie, swoje możliwości i ukryte jeszcze wtedy atuty. Dała mi odwagę pójść dalej i zajść tu, gdzie jestem. A jestem tu, gdzie chcę być ☺️”, podkreśliła wówczas.

Aneta Kręglicka wykorzystała swoją szansę. Swego czasu proponowano jej nawet reprezentowanie naszego kraju na Eurowizji! „Byłam na przesłuchaniu u Jarosława Kukulskiego i mimo bardzo pozytywnej oceny moich umiejętności, nie mogłam samej siebie do tego pomysłu przekonać. Najwyraźniej show-biznes nie był mi pisany”, wspominała.

Co słychać u niej dzisiaj?

Czytaj także: Od 24 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Oto niezwykła historia miłości Anety Kręglickiej i Macieja Żaka

Aneta Kręglicka pokazała płaski brzuch. Aż trudno uwierzyć, że ma 57 lat!

Tak naprawdę dom zawsze był dla niej azylem. Aneta Kręglicka od 25 lat jest żoną reżysera Macieja Żaka, z którym doczekała się syna Aleksandra. Rzadko pojawia się publicznie, ale pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. I dosyć często publikuje tam treści, dotyczące życia prywatnego...

Na ostatniej serii zdjęć odsłoniła płaski, umięśniony brzuch. Ujawniła, że to zasługa aktywności fizycznej, która od zawsze jest dla niej bardzo istotna.

Sport w moim życiu jest od zawsze, to mój nawyk. To moja energia, zdrowie, sprawność, figura, terapia na smutki, stres i na słabsze momenty. To też radość. Dlatego dbam, żeby nie odpuszczać. Systematyczność sprawia, że nawet jeśli jakaś podróż, czy inne okoliczności zachwieją ten rytm, szybko wracam do formy. Ciało pamięta, co wcześniej zakodowało. Sportujcie się dla siebie! Miłego…”, napisała pod fotografiami.

Pod zdjęciami zaroiło się od komplementów. „To jak Pani wygląda wymaga wiele pracy fizycznej i psychicznej. Jestem pod wrażeniem i gratuluję”, „Bosko”, „Piękna praca nad sobą”, „Idealna w każdym calu”, podkreślali fani.

Faktycznie, te fotografie robią wrażenie... Możesz je zobaczyć poniżej.  

Czytaj także: Tak wygląda 22-letni syn Anety Kręglickiej. Aleksander to prawdziwy przystojniak! Podobny do mamy?

Aneta Kręglicka, Katowice Fashion Week, 12.10.2019 rok
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Aneta Kręglicka, Katowice Fashion Week, 12.10.2019 rok 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.