jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
O TYM SIĘ MÓWI

Andrzej Piaseczny poparł Andrzeja Dudę. Jeden pomysł prezydenta przypadł mu do gustu

Chodzi o ekologiczne rozwiązanie...

Rafał Kowalski 23 sierpnia 2022 09:01
jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Niewiele podobnych poglądów dzielą Andrzej Piaseczny i Andrzej Duda, ale jest coś, w czym muzyk zgadza się z politykiem. Chwilę po zakończeniu Earth Festival 2022 w Uniejowie piosenkarz wyjawił, który z postulatów kampanijnych prezydenta popiera całym sercem.

Andrzej Piaseczny o przydomowych oczkach wodnych

Wiele osób sceptycznie podchodzi do słów i propozycji wygłaszanych przez prezydenta Andrzeja Dudę. Andrzej Piaseczny zwrócił jednak uwagę, że czasami warto przyjrzeć się im na chłodno. I tak oto, np. ideę stworzenia w Polsce przydomowych oczek wodny uważa za świetna. „Te wyśmiewane pomysły prezydenckie oczek wodnych przy każdym domu... nie są takie głupie!”, powiedział przed kamerą Pomponika.

Chwilę potem artysta uargumentował logicznie, dlaczego Ziemia podziękowałaby za takie rozwiązanie. „To jest magazynowanie wody. Woda, kiedy pada w taki sposób, jak to się dzieje teraz, czyli monsunowo – duża ilość wody w niewielkim okresie czasu – nie ma czasu wsiąknąć w ziemię. A więc podziemne zbiorniki wodne mają mniej wody. Magazynowanie wody ma wielki sens”, usłyszeliśmy.

Zobacz: Mama Andrzeja Piasecznego ujawnia mroczną przeszłość. Przeżyła tam koszmar

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Andrzej Piaseczny o Andrzeju Dudzie i LGBT

Przypomnijmy, że wcześniej wokalista nie wypowiadał się pochlebnie o prezydencie Polski. Choćby za jego słowa o osobach LGBT. „Do coming outu zmobilizował mnie prezydent Andrzej Duda podczas kampanii wyborczej. Powiedział, że LGBT to nie ludzie, lecz ideologia. Prezydent stał się emanacją homofobii”, czytaliśmy w Dużym Formacie.

Artysta nie przepuścił też w przeszłości okazji do skomentowania słów ojca Andrzeja Dudy, który głosił, że „homoseksualizm jest w dużym stopniu zjawiskiem zaraźliwym”…  „Ponoć można się czymś ode mnie zarazić. Potwierdzam, może jury zarazić się wyższymi notami”, ripostował dowcipnie Piasek siedząc za stołem jurorskim Tańca z gwiazdami. 

Zobacz również: Andrzej Piaseczny zdradza prawdę o coming oucie. Namówiła go do tego jedna osoba

Andrzej Duda żegna Krzysztofa Krawczyka, jego wpis wywołał burzę
Fot. Jakub Kaminski/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.