Amal Clooney, Vogue
Fot. Annie Leibovitz/Vogue
Z ŻYCIA GWIAZD

Amal Clooney jest w drugiej ciąży?! Żona George'a Clooneya znów urodzi bliźnięta?

Rok temu po raz pierwszy zostali rodzicami

Gabriela Czernecka 14 grudnia 2018 10:23
Amal Clooney, Vogue
Fot. Annie Leibovitz/Vogue

Amal Clooney w drugiej ciąży? Zagraniczne media donoszą, że George Clooney po raz kolejny zostanie ojcem. Przypomnijmy, że para została rodzicami w czerwcu ubiegłego roku. Wówczas na świecie pojawiły się bliźniaki - Elle i Alexander. Wygląda na to, że ich rodzina niebawem znów się powiększy! Poznajcie szczegóły!

Amal Clooney w drugiej ciąży? 

Jak donoszą zagraniczne media, Amal Clooney znów jest w ciąży. Według Radar Online para po raz kolejny spodziewa się bliźniaków. Przypomnijmy, że w czerwcu ubiegłego roku Amal I George Clooneyowie po raz pierwszy zostali rodzicami. Prawniczka urodziła bliźnięta, dziewczynkę Ellę i chłopca Alexandra. Para pobrała się w 2014 roku. Wcześniej aktor uchodził za kobieciarza i przytknęła do niego łatka wiecznego kawalera. Związek z piękną panią adwokat całkowicie odmienił jego wizerunek. 

„Oczywiście, że była piękna. Pomyślałem, że jest fascynująca i genialna. Jej życie było niezwykle ekscytujące – klienci, których przyjmował, i nadludzka praca, którą wykonywała. Zachwyciła mnie odkąd ją zobaczyłem”, wspominał początki związku z ukochaną George Clooney w Vogue.

„To taka rzecz w życiu, która ma największy wpływ na nasze szczęście, a my mamy na nią najmniejszy wpływ. Czy znajdziesz tę właściwą osobę? Miałam 35 lat, kiedy go spotkałam. Nie było pewne, czy mi się to przytrafi. A nie chciałam wychodzić za mąż I mieć rodziny bez tego”, powiedziała o swoim związku Amal w wywiadzie dla Vogue'a.

Nic dziwnego, że uważani są za jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Gdy media obiegła informacja, że Amal Clooney jest w ciąży bliźniaczej, wielu nie kryło zaskoczenia. Podobno bycie ojcem było największym marzeniem aktora. Para rzadko komentuje swoje życie prywatne. Tylko raz Amal zapytana o dzieci odpowiedziała: „Mówią już „mama” i „tata”, ale George zadbał o to, żeby „mama” było pierwszym słowem”.

Według Radar Online, Amal Clooney ponownie jest w ciąży i co więcej, znów jest to ciąża bliźniacza. Czy ich marzenie o wielkiej rodzinie się spełni? Wszystko na to wskazuje!  

Amal i George Clooney
Fot. Getty Images

Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.