Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Alicja Bachleda-Curuś potwierdziła zaręczyny?!

Kim jest jej wybranek?

Olga Figaszewska 28 lutego 2020 21:22
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański

Alicja Bachleda-Curuś potwierdziła domysły internautów? Na początku stycznia aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem z tajemniczym mężczyzną. Wielbiciele gwiazdy dostrzegli na jej imponujący pierścionek. ,,Czy to zaręczynowy?", pytali. Jak podaje Pudelek.pl Alicja Bachleda-Curuś zdradziła całą prawdę na ten temat.

Alicja Bachleda-Curuś o zaręczynach?

Na początku stycznia na profilu aktorki pojawiło się wyjątkowe zdjęcie opatrzone noworocznymi życzeniami. ,,Happy New Year! Szcześliwego Nowego Roku! Niech ten 2020 będzie jeszcze lepszy, niech wszystko nad czym pracowaliśmy w tym odchodzącym ma swoje zwieńczenie, niech się spełnia! Bądźmy dla innych dobrzy, dla siebie samych łaskawi. Kochajmy i cieszmy się każdym dniem! #happynewyear #szczesliwegonowegoroku #2020 🎇", napisała aktorka. 

W tle widać było tajemniczego mężczyznę. Ale to pierścionek na palcu gwiazdy przykuł uwagę internautów. ,,Czy ja dobrze widzę na Twoim palcu pierścionek zaręczynowy?", zainteresowała się jedna z fanek. Teraz doczekaliśmy się odpowiedzi!

Jak podaje portal Pudelek.pl, Alicja Bachleda-Curuś pojawiła się w piątek na prezentacji kolekcji W.Kruk. W rozmowie z dziennikarzem potwierdziła spekulacje o zaręczynach.

,,W rozmowie z naszym reporterem potwierdziła radosną nowinę o zaręczynach z nowym partnerem. Michał Dziedzic z okazji urodzin jubilera zapytał gwiazdę, jak powinien wyglądać idealny pierścionek zaręczynowy: Tak powinien wyglądać! - odpowiedziała na pytanie rozemocjonowana Bachleda-Curuś, chwaląc się wciśniętym na palec brylantem", czytamy w informacji podanej przez Pudelka.

Oficjalna informacja nadal nie pojawiła się na profilu gwiazdy.
Serdecznie gratulujemy!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.