Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Alicja Bachleda-Curuś potwierdziła zaręczyny?!

Kim jest jej wybranek?

Olga Figaszewska 28 lutego 2020 21:22
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański

Alicja Bachleda-Curuś potwierdziła domysły internautów? Na początku stycznia aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem z tajemniczym mężczyzną. Wielbiciele gwiazdy dostrzegli na jej imponujący pierścionek. ,,Czy to zaręczynowy?", pytali. Jak podaje Pudelek.pl Alicja Bachleda-Curuś zdradziła całą prawdę na ten temat.

Alicja Bachleda-Curuś o zaręczynach?

Na początku stycznia na profilu aktorki pojawiło się wyjątkowe zdjęcie opatrzone noworocznymi życzeniami. ,,Happy New Year! Szcześliwego Nowego Roku! Niech ten 2020 będzie jeszcze lepszy, niech wszystko nad czym pracowaliśmy w tym odchodzącym ma swoje zwieńczenie, niech się spełnia! Bądźmy dla innych dobrzy, dla siebie samych łaskawi. Kochajmy i cieszmy się każdym dniem! #happynewyear #szczesliwegonowegoroku #2020 🎇", napisała aktorka. 

W tle widać było tajemniczego mężczyznę. Ale to pierścionek na palcu gwiazdy przykuł uwagę internautów. ,,Czy ja dobrze widzę na Twoim palcu pierścionek zaręczynowy?", zainteresowała się jedna z fanek. Teraz doczekaliśmy się odpowiedzi!

Jak podaje portal Pudelek.pl, Alicja Bachleda-Curuś pojawiła się w piątek na prezentacji kolekcji W.Kruk. W rozmowie z dziennikarzem potwierdziła spekulacje o zaręczynach.

,,W rozmowie z naszym reporterem potwierdziła radosną nowinę o zaręczynach z nowym partnerem. Michał Dziedzic z okazji urodzin jubilera zapytał gwiazdę, jak powinien wyglądać idealny pierścionek zaręczynowy: Tak powinien wyglądać! - odpowiedziała na pytanie rozemocjonowana Bachleda-Curuś, chwaląc się wciśniętym na palec brylantem", czytamy w informacji podanej przez Pudelka.

Oficjalna informacja nadal nie pojawiła się na profilu gwiazdy.
Serdecznie gratulujemy!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!